Rodinné domy Ivanovice

Rodinné domy Cena od: 6 790 000 Kč - Domy, Luxusní
136 – 222 m2Vytisknout Brno - Ivanovice

Rodinné domy Ivanovice

Rodinné domy Ivanovice jsou developerským projektem, který je založen na originalitě, nízkých provozních nákladech a odpovídajícím soukromí. Je to celkem 27 rodinných domů, jež nabývají odlišných podob. Od těch samostatně stojících, přes řadové, až po unikátní dvojdomy. Všechny splňují energetickou třídu B a některé jsou dokončeny v provedení „komfort“.
Projekt Rodinné domy Ivanovice přináší dispoziční členění 4+kk a 5+kk v kombinaci s velkou podlahovou plochou od 136 m2 do 222 m2. Domy jsou spjaty s vyšším standardem vnitřního vybavení a nápaditým vyřešením jednotlivých dispozic. Zároveň nechybí ani dostatečná výměra pozemku, kam si můžete umístit bazén, terasu a ostatní věci.

Lokalita

Chcete si dopřát čisté životní prostředí a odpočinout si od ruchu velkoměsta? Potom vám přijde vhod lokalita Brno – Ivanovice, kde je stejnojmenný developerský projekt. Místo, které oceníte především kvůli jeho blízkosti k přírodnímu parku Baba. K němu vede dokonce chodník od vašeho budoucího obydlí. Vyzdvihnout je třeba praktickou dopravní dostupnost.
I když se budete nacházet několik minut jízdy od centra Brna, určitě nepřijdete o služby potřebné ke spokojenému a trvalému žití. Jsou to školy a školky, supermarkety, restaurace a sportovní zařízení. Tam se budete moci věnovat pohybovým aktivitám, jak venkovním, tak vnitřním. Nastěhujte se do míst, kde se budete cítit spokojeně a komfortně.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Hatě, Brno - Ivanovice, 621 00
 • Cena od - do: 6 790 000 Kč – 11 590 000 Kč
 • Dispozice: 4+kk – 5+kk
 • Developer: 136 – 222 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Podolské Schody
Novinka

Podolské Schody

Developerský projekt Podolské schody nabízí luxusní bydlení s… Více

3 640 000 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »