Rodinné bydlení Chmelnice

Novinka Cena od: 3 795 000 Kč - Byty
68 – 131 m2Vytisknout Brno - Líšeň

Rodinné bydlení Chmelnice

Unikátní developerský projekt Rodinné bydlení Chmelnice se vyjímá svým osobitým architektonickým zpracováním a praktickým členěním. K dispozici je celkem jedenáct bytových jednotek, které jsou zasazeny do dvou řad ve svahovitém terénu. Toho je využito i při realizaci garážových stání a při tvorbě jedinečného atria. Celek, s nímž se pojí velké interiérové plochy, včetně příjemného exteriérového zázemí.
Rodinné bydlení Chmelnice je založeno na maximální funkčnosti. Díky vhodně zvoleným stavebním materiálům je dosaženo nízké energetické náročnosti budov, jež splňují třídu B. Uvnitř se nachází velikostně odlišné jednotky s podlahovou plochou od 67,8 m2 do 130,98 m2. Za příplatek lze získat i garážové stání.

Lokalita

Brno – Líšeň je okrajovou a velice oblíbenou částí tohoto jihomoravského města. Oblast, z níž máte centrum dění téměř na dosah ruky, přesto nebudete ochuzeni o přemíru zelených ploch. V rámci nezastavěné přírody lze jmenovat například Mariánské údolí a údolí Říček. V tomto směru si na své přijdou i milovníci venkovních pohybových aktivit, protože lokalitu protínají cyklostezky a trasy pro turisty a koně.
Vedle několika významných kulturních památek je to i potřebná občanská vybavenost, jež pokryje požadavky jakéhokoliv budoucího rezidenta. Do ostatních částí města Brna můžete cestovat za přispění městské hromadné dopravy a pravidelných linek. S automobilem rychle a snadno najedete na hlavní tahy.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Bylinková, Brno – Líšeň, 628 00
 • Cena od: 3 795 000 Kč
 • Dispozice: 2+kk, 3+kk a 5+kk
 • Plocha od - do: 67,8 – 130,98 m2
 • Developer: INEX, spol. s r.o.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »