Rezidenční park Švýcarská

Oblíbené Cena od: 1 660 000 Kč - Byty
28 – 129 m2Vytisknout Olomouc

Rezidenční park Švýcarská

Elegantní bydlení v centru Olomouce. Přesně tak lze označit Rezidenční park Švýcarská, který se aktuálně nachází ve své druhé etapě. Jde o unikátní developerský projekt, na jehož návrhu se podíleli odborníci z A2 Architekti. Důraz byl kladen na patřičnou vzdušnost, prostornost a zakomponování přírody do obytné části.
V rámci aktuální fáze vznikají bytové bloky s označením E, F a K. V jejich útrobách se nachází až 85 bytů, 9 komerčních místností, 77 garážových stání a 7 sklepních kójí. Budoucí rezidenti si přijdou na své i z pohledu velikosti, jež souvisí s dispozičním uspořádáním 1+kk až 5+kk. Komfort korespondující s moderní filozofií a s osvědčeným modelem rodinného zázemí.

Lokalita

Dynamicky se rozvíjející část Olomouce. Přesně tak by šla charakterizovat lokalita projektu Rezidenční park Švýcarsko. Bydlení v centru a přitom na dosah patřičné zeleně. Důkazem těchto slov je například městský park Smetanovy sady nebo stezka vedoucí po břehu řeky Moravy. Vedle řady relaxačních ploch se nabízí také ty komerční.
Jmenovat lze například nákupní galerii Šantovku, mateřské, základní a střední školy, restaurace, kulturní a zábavní centra. Chybět vám nebudou sportovní zařízení v podání zimního stadionu a plaveckého bazénu. Ke snadné přepravě slouží autobusová zastávka vzdálená 55 m, autobusové nádraží Tržnice či vlakové nádraží asi 1,5 km od rezidenčního parku. To vše máte na dosah ruky.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Rokycanova, 779 00 Olomouc
 • Cena od - do: 1 660 000 Kč – 3 180 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk – 5+kk
 • Plocha od - do: 28 – 129 m2
 • Developer: eg projekt SMETANOVY SADY - PRVNÍ ETAPA, s.r.o
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »