Rezidence Zbraslav

Rodinné domy Cena od: 5 199 083 Kč - Domy

Rezidence Zbraslav

Rezidence Zbraslav si vás podmaní svou jednoduchostí, praktičností a moderním pojetím. Developerský projekt tvořený pěti řadovými domy, k nimž náleží menší zahrady, balkony a terasy, včetně venkovního parkovacího stání. Domy o dispozicích 4+kk s výběrem odlišné velikosti vnitřního místa – 117 m2 nebo 141 m2.
Originální architektonická podoba je doplněna přírodními materiály, jež tvoří například dřevěný obklad. Příjemnou dominantou je velké francouzské okno. Základem je pultová střecha a logické uspořádání vnitřních prostor, v rámci nichž je oddělena denní a klidová zóna. Funkční a bezpečné zázemí spojené s překrásným výhledem, spoustou soukromí a okolního klidu.

Lokalita

Praha 5 – Zbraslav, konkrétně ulice Pod špitálem, přináší poklidný model bydlení s přemírou zelených ploch. Výhled na řeku či nedaleká Chráněná krajinná oblast jsou toho jasným důkazem. Život na čistém vzduchu si zamiluje naprosto každý a přitom se vůbec nemusíte okrádat o patřičnou občanskou vybavenost. Tu zde tvoří mateřská a základní škola, obchody s různým zbožím, umělecká škola, restaurace a dům s pečovatelskou službou. Praha vám bude prostřednictvím MHD vzdálena asi 20 minut jízdy.
Bohaté volnočasové aktivity potěší ty, jež mají rádi relaxaci a pohyb. Vedle místního Fitparku můžete vyrazit na cyklostezky a dráhu pro in-line brusle. Aktivně se lze věnovat fotbalu, tenisu, golfu, squashi nebo kanoistice. A pokud budete chtít odpočívat, vydejte se do zámeckého parku či na projížďku parníkem po Vltavě.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »