Rezidence Vltava

Luxusní Cena od: 3 953 703 Kč - Byty, Luxusní
38 - 274 m2Vytisknout Praha 8

Rezidence Vltava

Elegance, čisté linie a dostatek soukromí, to je Rezidence Vltava. Celkem 105 bytových jednotek situovaných v jednom bytovém domě nabízí prostorné apartmány s obytnou plochou až 300 m2. Ovšem na své si přijdou i jedinci nebo lidé žijící v páru, vybírat lze totiž také z menších bytů o rozměrech od 35 m2. Ke každé bytové jednotce náleží lodžie. Součástí přízemních bytů jsou však předzahrádky a rezidenti v apartmánech situovaných v nejvyšších patrech se budou moci těšit z velké terasy. Soukromí a bezpečí celého bytového komplexu zajišťuje recepce, která je k službám 24 hodin denně. Pro komfort budoucích rezidentů nechybí v domě ani moderní výtah, podzemní parkoviště a sklepní kóje pro uskladnění nadbytečných věcí.

Lokalita

Rezidence Vltava je exkluzivním místem k bydlení pro všechny, kteří touží po centru metropole, krásné přírodě a luxusu. To vše jim novostavba na Rohanském ostrově na Praze 8 – Karlín nabídne. Karlín je velmi oblíbenou pražskou lokalitou, a to především díky perfektní občanské vybavenosti a bezproblémové dopravní dostupnosti. Z Rezidence Vltava jsou na dosah ruky malé obchody i velká obchodní centra, restaurace, kavárny, bary, úřady, školy, dětská hřiště a zdravotnická zařízení. V blízkosti rezidence najdete také celou řadu galerií, muzeí, kin a divadel. Samozřejmostí jsou i fitness centra, golfové hřiště, squashové kurty a nespočet dalších míst pro aktivní či pasivní odpočinek. Nejbližší zastávka Křižíkova se nachází jen pár minut chůze od rezidence. Pěší chůzí se rychle dostanete i na nádraží Florence.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »