Rezidence Vítkovka

Oblíbené Cena od: 1 219 000 Kč - Byty

Rezidence Vítkovka

Nadčasový design, čisté linie a příznivá cena, to vše spojuje Rezidence Vítkovka v moderní a komfortní bydlení. V nabídce dvou pětipodlažních domů je 74 bytových jednotek a ateliérů. Samotné bytové domy jsou spojeny pasáží s privátním vstupem do parku plného zeleně a odpočinkových zón. Vybírat lze z dispozičního členění od 1+kk až po 4+kk. Součástí bytů jsou balkony a terasy s malebným výhledem na okolí, ovšem dokonalý výhled a dostatek světla zajistí i velkoformátové řešení oken. Byty v nejvyšším patře disponují prostornými zahrádkami. Budoucí majitelé jistě ocení také prostory navíc v podobě sklepů a možnost přikoupení garážového stání, které zajistí maximální pohodlí při parkování. Novostavba se pyšní nízkou energetickou náročností.

Lokalita

Rezidence Vítkovka je situována v městské části Praha 3 – Žižkov. V okolí bytových domů si přijdou na své jak příznivci sportu a přírody, tak i milovníci kultury a kaváren. V blízkosti se nachází cyklostezka, park Vítkov, bazén Olšanka či sportovní a relaxační centrum Pražačka. V docházkové vzdálenosti nechybí ani kino Aero, Divadlo Járy Cimrmana, Palác Akropolis, příjemné kavárny, restaurace a bary. Nákupy obstaráte v mnoha okolních menších obchůdcích nebo ve velkém obchodním centru Atrium Flora. O perfektní dopravní dostupnost se na Žižkově starají autobusové i tramvajové zastávky, které jsou od rezidence pouhých pár minut chůze. Na nejbližší stanici metra Florenc se pak dostanete do 10 minut.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Koněvova, Praha 3 - Žižkov
 • Cena od: 1 219 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk
 • Developer: IP Polná
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »