Rezidence u Roháčových kasáren

Vyprodáno Cena od: 1 810 479 Kč - Byty, Luxusní
26 - 134  m2Vytisknout Praha 10

Rezidence u Roháčových kasáren

Developerský projet Rezidence u Roháčových kasáren vznikl pod záštitou společnosti AKRO Real, a.s. a Šafer Hájek Architekti s.r.o. Tyti zkušení odborníci dodali několikapodlažnímu objektu velice osobitou a nadčasovou tvář. Velkou dominantou je přemíra skleněných ploch v kombinaci se zajímavými a moderními stavebními materiály. V jednom bytovém komplexu vzniklo 23 jednotek s dispozicemi od 1+kk do 4+kk. K tomu přísluší ještě 3 nebytové prostory v přízemí a 4 ateliéry. Všechny vnitřní interiéry podléhají novodobému stylu a současným trendům. Součástí bytových jednotek jsou lodžie a terasy. Za příplatek si můžete pořídit i podzemní garážové stání a sklepní kóji.

Lokalita

Situování developerského projektu Rezidence u Roháčových kasáren je okouzlující jak z pohledu snadné dopravní dostupnosti, tak pestré občanské vybavenosti. Praha 10 – Vršovice jsou místem, kde narazíte na nákupní centrum Eden, Tesco Extra nebo supermarket Žabka. V pěší dostupnosti lze dojít také do mateřských a základních škol, včetně té hotelové. Opomíjeno není ani na restaurace, kulturní a sportovní zařízení, Muzeum hraček či Business Centrum Kodaňská a Fakultní nemocnici Vinohrady. Příjemné je naopak prostředí Dannerova parku a Heroldovy sady, kde se lze oddávat relaxaci. Budete-li chtít rozšířit služby libovolného typu, neváhejte využít některou z nedalekých zastávek městské hromadné dopravy.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »