Rezidence U Dvou Sov

Novinka Cena od: 5 137 000 Kč - Byty, Po rekonstrukci
45 – 139 m2Vytisknout Praha 6

Rezidence U Dvou Sov

Rezidence U Dvou Sov představuje historický objekt z přelomu 19. a 20. století, jež pod záštitou developerské společnosti PSN podléhá náročné rekonstrukci. Ta se postarala o zachování všech architektonických prvků a přináší mnohé navíc. Několikapodlažní nemovitost s bytovými jednotkami o dispozičním uspořádání 2+kk až 4+kk, které jsou z větší části opatřeny balkony a terasami s krásným výhledem.
Vedle klasických bytů jsou to ještě ty mezonetové, včetně ateliérů a obchodních prostor. Za vnější fasádou s překrásnými římsami a pilastry se ukrývají podlahové plochy od 44,6 m2 do 139,4 m2, v nichž naleznou zázemí nejenom svobodné páry, ale také početnější rodiny s dětmi.

Lokalita

Ulice Korunovační na Praze 6 – Bubeneč u Letenského náměstí. To může být vaše budoucí adresa, v jejímž okolí se nachází 6 minut vzdálená městská hromadná doprava, ale i školy, obchody, restaurace, kavárny, lékárny, veřejné instituce a zábavní zařízení. Vedle městského života nebudete ochuzeni ani o dostatek odpočinku a sportovních aktivit.
Vybízí k tomu například chráněná přírodní památka Stromovka a Letenské sady. I v těsné blízkosti Rezidence U Dvou Sov narazíte na dětské hřiště a zázemí vhodné k relaxaci. Oblíbená je například Galerie Scarabeus, ale také kulturní centra, divadelní sály, muzeum kávy a jiné. Lokalita Praha 7 vám vyhoví ve všech ohledech.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Korunovační 570/18, Praha 6 - Bubeneč
 • Cena od - do: 5 137 000 Kč – 8 620 000 Kč
 • Dispozice: 2+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 45 – 139 m2
 • Developer: Pražská správa nemovitostí
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »