Rezidence U Bojovníka

Novinka Cena od: 4 462 000 Kč - Byty, Po rekonstrukci
13 – 69 m2Vytisknout Praha 3

Rezidence U Bojovníka

Rezidence U Bojovníka je zmodernizovaným třípatrovým činžovním domem. Cihlový dům byl postaven v roce 1892 a nyní prošel rozsáhlou rekonstrukcí, která objektu zajistí nové patro s luxusními mezonetovými byty. Součástí objektu je nově také moderní výtah pro pohodlí budoucích rezidentů. Samozřejmostí jsou prostorné balkony, lodžie a terasy s dokonalým výhledem na překrásnou krajinu. Pro dostatečný komfort nechybí ani efektivně řešené parkování, a to díky poloautomatickému plošinovému zakladačovému systému. Rezidence celkem nabízí jeden obchodní prostor, devět bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk a sedm mezonetových bytů s dispozičním řešením 2+kk a 1+1. Obytná plocha bytů se pohybuje v rozmezí od 13,2 m2 až do 68,5 m2.

Lokalita

Rezidence U Bojovníka je situována na Praze 3 na pomezí velmi atraktivních lokalit Žižkov a Vinohrady. Městská část v sobě snoubí krásnou přírodu i výbornou infrastrukturu a dostatečnou občanskou vybavenost. Pár kroků od rezidence se nachází Žižkovská věž, Mahlerovy sady, Parukářka, Riegerovy sady, restaurace, kavárny, obchody, divadlo, plavecký bazén, školy, pošta, banky i lékařská zařízení. Praha 3 se pyšní jak tramvajovými, tak i autobusovými spoji, které pravidelně jezdí do centra metropole a do dalších pražských lokalit. Nejbližší tramvajovou zastávkou je Olšanské náměstí. Stejně tak se snadno po Praze přepravíte díky lince metra A. Ze stanice Flora jste na Hlavním nádraží za 13 minut.

Více informací o projektu:

Vybavení

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »