Rezidence Štítného

Luxusní Cena od: 2 391 927 Kč - Byty, Luxusní, Po rekonstrukci
32 - 108 m2Vytisknout Praha 3

Rezidence Štítného

Rezidence Štítného 28 je zrekonstruovaným činžovním domem, který byl postaven na konci 19. století. Dům vyniká svým neorenesančním stylem a nyní je vkusně propojen i moderní přístavbou. Celkem rezidence nabízí 12 bytů, 3 ateliéry a 1 mezonetový ateliér. Ten disponuje pěti pokoji, kuchyňským koutem, balkonem a terasou. Dispoziční řešení bytů je v nabídce 2+kk a 3+1, což představuje obytnou plochu od 51 m2 až po 107 m2. V luxusních podkrovních bytech se budoucí majitelé mohou těšit na krb a točité schodiště. Rezidenci nechybí ani podzemní garáž, která v sobě ukrývá 11 parkovacích míst. Z toho 2 stání jsou rozšířená a tudíž vhodná pro elektromobil.

Lokalita

Zmodernizovaná rezidence se nachází na stejnojmenné ulici Štítného na Praze 3 – Žižkov. Lokalita nabízí dostatek sportovního i kulturního vyžití. V těsné blízkosti je například divadko J. Cimrmana, knihovna, Památník národního osvobození, kino, tenisové centrum, sportovní centrum Olšanka, Riegrovy sady, park Vrch Vítkov a Parukářka. Samozřejmostí jsou také školy, úřady, policejní stanice, lékařská zařízení, pošta či obchody všeho druhu. Na dobré jídlo a pití si lze v okolí zajít sednout do celé řady místních restaurací, kaváren, cukráren a barů. Bezproblémová dopravní dostupnost je v lokalitě díky tramvajovým linkám a trase metra A a C. Tramvajová zastávka je jen pár kroků od rezidence. O něco dál v docházkové vzdálenosti se však nachází i vlakové Hlavní nádraží.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Štítného, 130 00 Praha 3 - Žižkov
 • Cena od - do: 2 391 927 Kč - 9 549 173 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 5+kk / mezonet
 • Plocha od - do: 32 - 108 m2
 • Developer: Preco Group
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »