Rezidence Sochorova

Vyprodáno Cena od: 2 263 000 Kč - Byty
33 - 255 m2Vytisknout Brno - Žabovřesky

Rezidence Sochorova

Developerský projekt Rezidence Sochorova nabízí ve dvou etapách 152 moderních bytových jednotek. Vybírat můžete z bytů o rozměrech od 32,59 metrů čtverečních až po 129,49 metrů čtverečních, jejichž dispoziční řešení je od 1+kk až po 4+kk. Budoucí rezidenti zajisté ocení nejen vysoké standardy vybavení a použití kvalitního stavebního materiálu, ale i další prostory v podobě sklepních kójí a balkonů či teras. Ty vám zajistí dostatek soukromí a zároveň i krásný výhled do zeleně. Samozřejmostí je také dostatek podzemních a nadzemních garážových stání. Rezidence Sochorova představuje moderní bydlení, které především ocení rodiny s dětmi, a to díky vnitrobloku s vodní plochou a relaxačními zónami.

O lokalitě

Rezidence Sochorova se nachází v brněnské části zvané Žabovřesky. Tato lokalita přináší svým obyvatelům vše, na co si jen vzpomenou. Nadšení sportovci jistě ocení tenisové kurty, golfový areál, sportovní halu či řadu cyklostezek. V blízkosti se nachází také nový aquapark a na své si přijdou zajisté i milovníci přírody. Veškerou občanskou vybavenost najdete v docházkové vzdálenosti, popřípadě můžete využít městskou hromadnou dopravu. Z Brna je ideální dostupnost po dálnici D1 do hlavního města Prahy, tak samo se ale také rychle a jednoduše dostanete i do Vídně.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Sochorova, Brno
 • Ceny od-do: Vyprodáno
 • Dispozice: 1+kk až 4+kk
 • Plocha od-do: 33 - 255 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »