Rezidence Severní

Novinka Cena od: 924 553 Kč - Byty
38 - 94 m2Vytisknout Karlovy Vary - Ostrov

Rezidence Severní

Rezidence Severní, to jsou dva pětipodlažní obytné doby vznikající pod taktovkou developerské společnosti JTH. Ta v tomto případě vsadila na kvalitní stavební materiály, novodobou architekturu a prvotřídní zpracování interiérových částí. Celkem je nabízeno 52 bytových jednotek, jejichž součástí jsou balkony, garážová stání a sklepní kóje.
Dokončení má proběhnout ve druhém kvartálu roku 2017. Při realizaci je kladen velký důraz na efektivní zateplení, což se pozitivně promítá do snížených nákladů na provoz domácnosti. K přepravě do vyšších pater lze využít výtah Schindler pro šest osob. Rezidence Severní předkládá dispozice od 1+kk do 3+kk, tudíž si na své přijde každý potenciální rezident.

Lokalita

Město Ostrov leží nedaleko Karlových Varů, což je samo o sobě příslibem vynikající občanské vybavenosti. To co nenajdete v poklidné lokalitě, čeká na vás v blízkém okolí, k čemuž lze bezpochyby využít praktických dopravních spojů. Jednou z největších dominant tohoto působiště jsou vycházkové trasy Boreckých rybníků, kde lze relaxovat a věnovat se pohybovým aktivitám.
Naprostou samozřejmostí je dostatek školských a sportovních zařízení, supermarketů, bank, restaurací, kaváren a kulturních spolků. Developerský projekt Rezidence Severní leží jen několik kilometrů od známých ski-areálů, jakými jsou Boží Dar, Plešivec nebo Klínovec. Jednoduše vše důležité na jednom jediném místě.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Ostrov, okres Karlovy Vary
 • Cena od - do: 924 553 Kč – 2 452 431 Kč
 • Dispozice: 1+kk – 3+kk
 • Plocha od - do: 38 - 94 m2
 • Developer: JTH
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »