Rezidence Podbaba

Oblíbené Cena od: 4 399 000 Kč - Byty
28 – 176  m2Vytisknout Praha 6

Rezidence Podbaba

Rezidence Dejvice je dokonalým místem pro aktivní rodinný život. Projekt je tvořen nejen moderními byty, ale také zelení, relaxačními zónami a dětským hřištěm, které doslova vybízí k hrátkám a k jízdě na kole i kolečkových bruslích. Bytové jednotky jsou v nabídce od menších 1+kk až po 5+kk. Co se týká obytné plochy, pak byty disponují rozměry od 28 m2 do 176 m2. Jejich součástí je však také balkon, terasa nebo předzahrádka. Bohatá nabídka neopomněla ani na ty nejnáročnější klienty, kteří mohou vybírat z prostorných mezonetů s dechberoucím výhledem na malebné okolí. V neposlední řadě se mohou budoucí rezidenti těšit na nízké provozní náklady. Rezidence se pyšní energetickým štítkem B.

Lokalita

Rezidenční projekt je situován mezi ulicemi Lindleyova a Heinemannova na Praze 6 v Dejvicích. Díky blízkosti nábřeží řeky Vltavy a několika pražských parků je lokalita velmi oblíbená. Splňuje vše potřebné pro komfortní život ve městě. Plná občanská vybavenost v podobě restaurací, kaváren, obchodů, škol, úřadů, pošty, divadla, knihovny, zdravotnických zařízení či sportovních a zábavních center je samozřejmostí. O bezproblémovou dopravu se starají tramvajové linky a vlakové spoje. Jen pár kroků od rezidence se nachází tramvajová zastávka Nádraží Podbaba a vlaková stanice Praha – Podbaba. Do centra metropole cesta trvá necelých 15 minut.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Dejvice, 160 00 Praha 6
 • Cena od - do: 4 399 000 Kč – 12 900 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk – 5+kk
 • Plocha od - do: 28 – 176 m2
 • Developer: Moravská stavební
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »