Rezidence Oktagon

Vyrodáno Cena od: 1 594 000 Kč - Byty, Luxusní
32 - 95 m2Vytisknout Praha 4

Rezidence Oktagon

Projekt Rezidence Oktagon je zrekonstruovaný rohový činžovní dům z roku 1929 až 1930. Jeho ojedinělá architektura spadá do klasické české moderny a právě díky ní dům ladně navazuje na kubistické stavby, které jsou k vidění pod Vyšehradem. Rezidence nabízí jak komerční prostory, tak i bytové jednotky různých velikostí. Vybírat můžete z bytů jednopokojových, dvoupokojových či třípokojových o rozměrech od 37 metrů čtverečních až po 101 metrů čtverečních. Velkou výhodou pro budoucí majitele je chytré řešení úložných prostor, které zaručuje dostatek místa. Praktickou rekonstrukcí prošly také samotné koupelny, kdy ve větších bytech jsou k dispozici dvě umyvadla, popřípadě kombinace sprchového koutu a vany.

O lokalitě

Rezidence Oktagon se nachází v pražské čtvrti Braník. Tento architektonický skvost je doslova v obložení přírody. Krásný výhled na Branické skály, které v sobě ukrývají stepní a lesostepní faunu a flóru, ocení mnozí. Na své si v této lokalitě přijdou i milovníci sportu, a to ať už preferujete cyklistiku, tenis, squash, golf či jen procházky. Pokud dáváte přednost raději kultuře, pak můžete navštívit Branické divadlo, Divadlo Dobeška nebo Divadlo Duncan centre. Samozřejmostí je i dokonalá občanská vybavenost v podobě škol, obchodů, restaurací a veškerých služeb. Na metro se jednoduše a rychle dostanete díky tramvajové či autobusové zastávce Přístaviště, proto ani o bezproblémovou dopravní dostupnost v této lokalitě není nouze.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Branická 571/7, Praha 4
 • Ceny od-do: 1 594 000 - 8 422 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk až 3+kk
 • Plocha od-do: 32 - 95 m2
 • Aktuální ceník: Prodáno
 • Developer: PSN Praha, Tel.: 277 271 902
Mapa

Podobné nemovitosti

Rezidence Anděl
TOP PROJEKT

Rezidence Anděl

Rezidence Anděl Unikátní stavební projekt Byty Anděl tvoří dvě budovy,… Více

4 655 000 Kč
Nad Přehradou V
Novinka

Nad Přehradou V

Nad Přehradou V Poslední fázi developerského projektu Nad Přehradou V… Více

2 522 944 Kč
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »
  • Komfort

   Komfort

   Stavební firma Komfort, a.s. vznikla v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Přeměna na akciovou společnost proběhla o sedm let později. Od té doby se plnohodnotně věnuje developerské …Více »
  • IMOS development UIF

   IMOS development UIF

   Historie společnosti IMOS development UIF, a.s. sahá až do roku 1992, kdy došlo ke vzniku investičního fondu skládajícího se ze subjektů, zaměřujících se na výstavbu bytových a nebytových prostor. …Více »