Rezidence Nová Karolína

Oblíbené Cena od: 2 064 287 Kč - Byty
56 – 103 m2Vytisknout Ostrava

Rezidence Nová Karolína

Developerský projekt Rezidence Nová Karolína je velkým stavebním dílem, které se pyšní půdorysem ve tvaru písmene „C“. To umožňuje velice praktické situování bytových jednotek a okolního zázemí. Dům vyhotovený z moderních stavebních materiálů, k němuž se váže až 244 odstavných stání pro automobily.
Rezidence Nová Karolína prezentuje celkem 242 bytových jednotek, 11 komerčních prostor a 2 restaurace. To vše zabaleno v dosti pohledné a nadčasové architektuře, v rámci níž byly aplikovány novodobé designové prvky. Obydlí je bezpečným místem pro děti, pyšní se propracovanými interiéry a je spojeno s nižšími provozními náklady. To jsou parametry ideální bytové jednotky současné doby.

Lokalita

Rezidence Nová Karolína je zasazena do blízkosti centra města Ostravy. Velice lukrativní a vyhledávané situování, které je kousek u Galerijní a Obchodní třídy. V tomto směru je zajištěna plnohodnotná občanská vybavenost. V okolí se nachází hned několik mateřských a základních škol. K dispozici jsou nákupní centra, restaurace, pošta, banky a mnohé další.
Z pohledu kultury a sportu lze určitě jmenovat Divadlo loutek, Hornické Muzeum, Výstaviště Černá louka, Vodní svět Sareza a Komenského sady. Prostředí, kde se budete oddávat příjemné a ničím narušované relaxaci nebo pohybovým aktivitám. O dopravní obslužnost se stará městská doprava, včetně rychlostí komunikace R56 Místecká. Zkrátka vše potřebné na jednom místě.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Ostrava
 • Cena od - do: 2 064 287 Kč – 4 784 770 Kč
 • Dispozice: 2+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 56 – 103 M2
 • Developer: New Karolina Residential Development, s.r.o.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »