Rezidence Nikoly Tesly

Luxusní Cena od: 7 300 000 Kč - Byty, Luxusní
42 - 123 m2Vytisknout Praha 6

Rezidence Nikoly Tesly

Developerský projekt Rezidence Nikoly Tesly je unikátním stavebním dílem, jehož základem je historický dům pocházející z 30. let 20. století. Objekt, který prošel náročnou modernizací, jež se nesmazatelně zapsala do jeho výjimečné architektonické podoby. Za zdmi tohoto domu na váš čeká 14 bytových jednotek, včetně tří kanceláří. K většině bytů přísluší balkony či rozlehlé terasy zajišťující dostatek venkovního soukromí. Aplikované vysoké standardy, nápadité uspořádání s dispozicemi garsonka až 4+kk přispějí ke spokojenému trvalému žití. Součástí zrekonstruovaného domu je i zelený vnitřní dvůr poskytující spoustu klidu a přírodních prvků. Druhá část budovy navazuje na park přímo pod okny.

Lokalita

Klid maloměsta a služby velkoměsta. To jsou pražské Dejvice, konkrétně situovaní Rezidence Nikoly Tesly. Dům nacházející se v obklopení nejrůznějších parků, mezi nimiž lze jmenovat například lesopark Stromovka. Ideální místo pro chvíle relaxace a odpočinku. Chybět vám ovšem nebude ani pestrá občanská vybavenost. Rychle a jednoduše se dostanete k obchodům, restauracím, fakultě ČVUT, Interní nemocnici Bubeneč a k mnohým dalším službám veřejného charakteru. Pakliže vám to bude málo, můžete se za pomoci městské hromadné dopravy přemístit do ostatních částí hlavní metropole. Bývalá vinařská oblast za Karla IV. si vás podmaní svou přírodní atraktivitou, klidem a celkovým pohodlím.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »