Rezidence Na Hřebenkách

Oblíbené Cena od: 3 300 000 Kč - Byty

Rezidence Na Hřebenkách

Rezidence Na Hřebenkách je moderním bytovým domem, který je prakticky rozčleněn na tři části. Ty jsou spojeny prvním a druhým podzemním podlažím. Celkem rezidence nabízí 33 bytových jednotek o dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Součástí bytů jsou také komory a šatny. Obytná plocha jednotek se pohybuje v rozmezí od 41 m2 až do 120 m2. Svůj domov tak mohou v rezidenci najít jak mladé páry hledající první bydlení, tak i rodiny s více dětmi. Zatímco majitelé přízemních bytů se mohou těšit z praktických předzahrádek, budoucí obyvatelé horních pater jistě ocení prostorné slunné terasy. K ostatním bytům náleží jeden či dva balkony. Rezidence přináší komfortní bydlení, dostatek úložného prostoru, vysoký standard vybavení a chytré situování jednotlivých pokojů.

Lokalita

Lokalita Hřebenka je velmi vyhledávaným místem k bydlení. Není divu, že právě zde je vystavěna Rezidence Na Hřebenkách. Hřebenka je součástí Prahy 5 – Smíchov a je obklopena krásnou zelení, strahovským kopcem a parkem Klamovka. V sousedství se nachází i Petřínské sady s rozhlednou. Krom přírody ale okolí nabízí také plnohodnotnou občanskou vybavenost v podobě škol, zdravotnických zařízení, úřadu, pošty, bank, restaurací, sportovních a zábavních center a celé řady obchodů. Na nákupy tak lze zajít do různých menších obchůdků nebo do obchodního centra Nový Smíchov. Jen pár kroků od rezidence nechybí autobusové a tramvajové zastávky.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »