Rezidence Klánovice

Luxusní Cena od: 7 543 000 Kč - Byty, Luxusní
91 - 131 m2Vytisknout Praha východ - Klánovice

Developerský projekt Rezidence Klánovice přináší velmi osobité bytové komplexy, které se nachází v lokalitě Klánovice poblíž Prahy. Bytové jednotky o velikosti od 49,42 metrů čtverečních až po 135,24 metrů čtverečních nabízí vysoké standardy vybavení. Dispozičně můžete vybírat z bytů od 1+kk až po 5+kk. Na vybavení bytů se opravdu nešetřilo, takže kvalitní vinylové podlahy, keramické obklady, větrací systém, výtah či plynové vytápění je samozřejmostí. K některým větším bytům patří i sklepní kóje, garáž, balkon, terasa či dokonce venkovní zahrada. Developerský projekt netradičně skloubil prvorepublikový styl s moderním bydlením, na své si tedy přijdou i náročnější rezidenti.

Lokalita

Obec Klánovice, v níž je vystavěn developerský projekt Rezidence Klánovice, se nachází na východním okraji Prahy. Řadí se mezi prestižní rezidenční předměstské lokality. Splňuje vše, co je pro moderní bydlení důležité. Do centra hlavního města se dostanete za pouhých 20 až 30 minut. Poblíž obce se nachází Klánovický les, který je součástí přírodní rezervace Klánovice – Čihadla. Zda preferujete aktivní či pasivní odpočinek je jen na vás. Samozřejmostí jsou v obci také školy, pošta, ordinace praktického lékaře a mnoho obchodů. Pro případ větších nákupů lze navštívit obchodní centrum Černý Most, kde se nachází další kulturní i sportovní vyžití.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Ke kostelíčku, Klánovice
 • Ceny od-do: 7 543 000 - 10 193 000 Kč
 • Dispozice: 3+kk až 5+kk
 • Plocha od-do: 93 - 131 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: Konhefr, Tel.: 277 271 847
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »