Rezidence Juliana

Oblíbené Cena od: 3 230 350 Kč - Byty
40 – 129 m2Vytisknout Brno - Juliánov

Rezidence Juliana

Rezidence Juliana se skládá ze tří několikapodlažních bytových domů, jež přináší nadstandardní, prosvětlené a útulné bydlení s překrásným výhledem na město Brno. Nabízeno je celkem 66 bytových jednotek, jejichž součástí jsou předzahrádky, balkony nebo terasy. Komfortní a flexibilní interiéry jsou vybaveny praktickou kuchyní, kterou lze plně oddělit od zbývajících vnitřních částí.
Efektivně navržené dispozice 1+kk až 4+kk poskytují podlahovou plochu od 39,7 m2 do 129,18 m2. Jestliže rezident projeví zájem, může si dokoupit také podzemní garážové stání. Rezidence Juliana si zakládá na patřičné propracovanosti, jak z pohledu exteriéru, tak z hlediska interiéru. Využívány jsou kvalitní materiály a značkové vybavení.

Lokalita

Přestěhujte se do Brna na okraj starého Juliánova. Do míst, v jejichž blízkosti se nachází Bílá Hora, spousta přírodních ploch a zeleně. Harmonická lokalita s úchvatným výhledem, u níž vám nebude chybět potřebná občanská vybavenost. Za ní se mimochodem dostanete prostřednictvím nedaleké zastávky tramvaje.
V těsném okolí se nachází supermarkety a nákupní zóny, mateřské a základní školy, restaurace, veřejné instituce a mnohé další. Ochuzeni samozřejmě nebudete ani o sportovní aktivity a možnost příjemné relaxace. Kromě dětských hřišť je to například Skate park, Koupaliště Zábrdovice, TJ Sokol nebo Judo Budo Brno. Na procházku lze vyrazit do lesoparku Akátky.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Brno – Židenice, 615 00
 • Cena od - do: 3 230 350 Kč – 9 094 360 Kč
 • Dispozice: 1+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 40 – 129 m2
 • Developer: imagine development s.r.o. + AVRIOINVEST
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »