Rezidence Golf Hostivař

Luxusní Cena od: 14 121 150 Kč - Domy, Luxusní
152 - 168 m2Vytisknout Praha 10

Rezidence Golf Hostivař

Sto rodinných domů bude součástí čtyř etap projektu Rezidence Golf Hostivař, který přinese bezpečné bydlení v uzavřeném areálu. Projekt nabízí několik typů domů, které spojují dva hlavní faktory. Všechny domy jsou dvoupodlažní a architektonicky inspirovány funkcionalismem. Tři varianty domu se liší nejen dle užitné plochy, ale i dle situování. První typ rodinného domu s užitnou plochou 152 m2 je umístěn uprostřed celého areálu a po čtyřech spojen v jeden celek. Druhý typ domu s užitnou plochou 169 m2 představuje jedinečné snoubení atria a venkovní zahrady. Třetí variantou je solitérní rodinný dům s užitnou plochou 252 m2, jehož součástí je zahradní domek a možnost až čtyř parkovacích míst. Konečná podoba a vybavení domů je na budoucích majitelích. Domy jsou v nabídce bez finálních úprav, a tak se při zařizování meze nekladou.

Lokalita

Areál Rezidence Golf Hostivař je vystavěn na Praze 10 v městské části Hostivař. Lokalita je velmi oblíbená pro svou výbornou občanskou vybavenost. Nedaleko Rezidence tak nechybí školky a školy, zdravotnická zařízení, pošta a obchody, jako je například Penny Market, Billa, Albert a Lidl. Za velkými nákupy i za zábavu se pak můžete vydat do nedalekého obchodního centra Park Hostivař. Krásy okolní přírody lze obdivovat v nedalekém Hostivařském lesoparku a u Hostivařské přehrady, kam můžete vyrazit za aktivním i pasivním odpočinkem. V samotném areálu rezidenčního projektu se také nachází klidové zóny a dětská hřiště. Velkou výhodou je v neposlední řadě bezproblémová dopravní dostupnost do všech koutů Prahy.

Více informací o projektu:

Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Podolské Schody
Novinka

Podolské Schody

Developerský projekt Podolské schody nabízí luxusní bydlení s… Více

3 640 000 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »