Rezidence Garden House

Novinka Cena od: 2 409 000 Kč - Byty, Po rekonstrukci
29 – 85 m2Vytisknout Praha 6

Rezidence Garden House

Rezidence Garden House, to je historický dům z roku 1933, na jehož rekonstrukci se podílí developerská společnost PSN. Ta provádí patřičnou modernizaci týkající se exteriérových a interiérových částí. Zároveň prezentuje nabídku bytů, jež jsou prodávány ve variantě Shell & Core. Budoucí rezidenti mají možnost ovlivnit vnitřní prostory.
Je to celkem 14 bytů v několika podlažích, k nimž náleží lodžie, terasy a předzahrádky. Domoci se můžete prosvětlených místností a odpovídajícího klidu. Dispozice 1+kk – 3+kk jsou spojeny s rozmanitou podlahovou plochou od 28,8m2 do 85,4 m2. V rámci rekonstrukce Rezidence Garden House není opomíjeno ani na společné prostory.

Lokalita

Objevte kouzlo lokality Praha 6 – Dejvice, konkrétně ulice Zemědělská 1576/10. To je místo, v jehož blízkosti je spousta školských zařízení, včetně univerzitního kampusu ČVUT a Národní technické knihovny. Opomíjeno není ani na další služby, které tvoří obchodní centrum Šestka, divadlo Semafor, vyhlášená Dejvická hospůdka U Pětníka, lékárny a mnohé jiné.
Pohybově aktivní jedinci si určitě oblíbí víceúčelové sportoviště Kotlářka a Sportovní areál Juliska. Mnozí neodolají ani modernímu golfovému hřišti. Pokud se budete chtít dostat z této lokality, využijte 5 minut vzdálené autobusové zastávky nebo tramvajovou zastávku Zelená. Asi 700 m od Rezidence Garden House se nachází ještě vlaková zastávka Praha – Podbaba.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Zemědělská 1576/10, Praha 6 - Dejvice
 • Cena od - do: 2 409 000 Kč – 6 923 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk – 3+kk
 • Plocha od - do: 29 – 85 m2
 • Developer: Pražská správa nemovitostí
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »