Rezidence Baranka

Oblíbené Cena od: 6 120 000 Kč - Byty
33 - 90 m2Vytisknout Praha 3

Rezidence Baranka

Developerský projekt Rezidence Baranka je tvořen osmipodlažním bytovým domem s moderní a zároveň jednoduchou architekturou. Obytný komplex navazující na současnou zástavbu, pod jehož tvorbou je podepsána společnost Real Development. Koncept projektu přináší celkem 29 bytů a 3 ateliéry odlišných velikostí, k nimž náleží ještě další plochy.
V některých případech jsou to podzemní garážová stání nebo balkony a terasy. Pouze byty v prvním patře oplývají menšími předzahrádkami. Projekt Rezidence Baranka nabízí dispoziční uspořádání od 1+kk do 3+kk, přičemž podlahová plocha se pohybuje v rozmezí od 33 m2 do 90 m2. Těšit se můžete na vyšší standard vnitřního vybavení.

Lokalita

Praha 3 na pomezí mezi Žižkovem a Vinohrady. Přesně v těchto místech je situován bytový dům Rezidence Baranka. Lokalita s vynikající dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Tu tvoří například nákupní centrum Atrium s moderním multikinem, menší obchody, dětská hřiště, školy a školky, pošta a mnohé jiné.
Z ulice Branova se poměrně rychle a jednoduše přesunete také k zeleným plochám, jež jsou pro trvalý život ve velkoměstě naprosto nezbytné. Nedaleko se nachází například Vrch svatého Kříže, park na Židovských pecích nebo park Vítkov. Oblasti, kde lze relaxovat a oddávat se pohybovým aktivitám. Ke sportu vám mimochodem poslouží i bazén, fitness centrum a další spolky a zařízení zaměřená tímto směrem.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Baranova, Praha 3 - Žižkov
 • Cena od - do: 6 120 000 Kč - 6 490 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 3+kk
 • Plocha od - do: 33 m2 - 90 m2
 • Developer: Real Development
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »