Rezidence Aurum

 • aurum rezidence
 • aurum_cembrit_sever-zmenseno
 • P1050530-zmenseno
 • 20140326_113002
 • P1050526-zmenseno
 • P1050525-zmenseno
 • P1050523-zmenseno
 • P1050528-zmenseno
 • P1050529-zmenseno

Číslo nemovitosti : Aurum_rezidence

Luxusní Cena od: 3 039 600 Kč - Luxusní
45-109 m2 Vytisknout

Rezidence Aurum

Moderní Rezidence Aurum je situována uprostřed činžovních vil z dvacátých a třicátých let a menšího bytového domu ze sedmdesátých let 20. století. Bytový dům nabízí celkem 23 bytů, které jsou dispozičně uspořádány od menších 1+kk až po větší 4+kk. Samozřejmostí bytových jednotek je nejen provedení ve vyšším standardu, ale i sklepní kóje a lodžie či balkony. Rezidence je ozvláštněna velkými prosklenými stěnami, ty dodávají celému bytovému domu na modernosti a zároveň obyvatelům domu zajišťují překrásný výhled přes Radlické údolí na zalesněný kopec Mravenčák. V prvním podzemním podlaží nechybí ani dostatečně velké parkoviště, které je zabezpečeno praktickými sekčními lamelovými vraty na dálkové ovládání. Pro návštěvy jsou však také připravena parkovací místa před rezidencí.

Lokalita

Rezidence Aurum se nachází v oblíbené lokalitě Praha 5 – Malvazinky nedaleko samotného centra Prahy. Malvazinky jsou výjimečné pro svou neodolatelnou okolní přírodu. Ať už aktivně či pasivně si můžete odpočinout v blízkém parku Santoška nebo na kopci Paví vrch. Kromě dostatku zeleně však městská část Praha 5 vyniká také výbornou občanskou vybaveností. V lokalitě najdete mateřské, základní a střední školy, fitness centra, plavecký bazén, tenisové kurty, krytý zimní stadion Nikolajka a nechybí ani Nemocnice Malvazinky, lékárna či mnoho příjemných restaurací a kaváren. Za nákupy se pak můžete vydat do menších nedalekých obchůdků nebo do nákupních center, jako je OC Anděl a OC Nový Smíchov. O bezproblémovou dopravní dostupnost se na Malvazinkách starají autobusy. Ty vás během pár minut zavezou ke stanici metra Anděl. Automobilem se pak jednoduše dostanete na Pražský okruh a výpadovku na Plzeň.

Více informací o projektu:

Mapa

Kontakt

Pro server ReBy.cz vybíráme ty nejlepší rezidenční nemovitosti v atraktivních lokalitách Prahy a středních čech. Podívejte se na nabídku bytů a domů, které nabízíme.
Další nemovitosti

Kontaktní formulář

Loading...
 

Podobné nemovitosti

Royal Triangle
Luxusní

Royal Triangle

Royal Triangle Základem developerského projektu Royal Triangle je několik originálních… Více

NA
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »
  • Komfort

   Komfort

   Stavební firma Komfort, a.s. vznikla v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Přeměna na akciovou společnost proběhla o sedm let později. Od té doby se plnohodnotně věnuje developerské …Více »
  • IMOS development UIF

   IMOS development UIF

   Historie společnosti IMOS development UIF, a.s. sahá až do roku 1992, kdy došlo ke vzniku investičního fondu skládajícího se ze subjektů, zaměřujících se na výstavbu bytových a nebytových prostor. …Více »
  • Liking Invest

   Liking Invest

   Liking Invest s.r.o. je developerskou společností se vznikem v roce 2007 a sídlem v Brně. Profesionální subjekt zaměřující se na poskytování komplexních služeb v rámci výstavby bytových objektů. Tým …Více »
  • EBM Group

   EBM Group

   Do skupiny EBM Group patří společnost s ručením omezeným EBM – Expert Building Management, developerská společnost EBM Parnter a.s. a společnost GrandPark a.s. Skupina EBM Group vznikla v roce …Více »