Rezidence Aurum

Vyprodáno Cena od: 3 039 600 Kč - Byty, Luxusní
45-109 m2Vytisknout Praha 5

Rezidence Aurum

Moderní Rezidence Aurum je situována uprostřed činžovních vil z dvacátých a třicátých let a menšího bytového domu ze sedmdesátých let 20. století. Bytový dům nabízí celkem 23 bytů, které jsou dispozičně uspořádány od menších 1+kk až po větší 4+kk. Samozřejmostí bytových jednotek je nejen provedení ve vyšším standardu, ale i sklepní kóje a lodžie či balkony. Rezidence je ozvláštněna velkými prosklenými stěnami, ty dodávají celému bytovému domu na modernosti a zároveň obyvatelům domu zajišťují překrásný výhled přes Radlické údolí na zalesněný kopec Mravenčák. V prvním podzemním podlaží nechybí ani dostatečně velké parkoviště, které je zabezpečeno praktickými sekčními lamelovými vraty na dálkové ovládání. Pro návštěvy jsou však také připravena parkovací místa před rezidencí.

Lokalita

Rezidence Aurum se nachází v oblíbené lokalitě Praha 5 – Malvazinky nedaleko samotného centra Prahy. Malvazinky jsou výjimečné pro svou neodolatelnou okolní přírodu. Ať už aktivně či pasivně si můžete odpočinout v blízkém parku Santoška nebo na kopci Paví vrch. Kromě dostatku zeleně však městská část Praha 5 vyniká také výbornou občanskou vybaveností. V lokalitě najdete mateřské, základní a střední školy, fitness centra, plavecký bazén, tenisové kurty, krytý zimní stadion Nikolajka a nechybí ani Nemocnice Malvazinky, lékárna či mnoho příjemných restaurací a kaváren. Za nákupy se pak můžete vydat do menších nedalekých obchůdků nebo do nákupních center, jako je OC Anděl a OC Nový Smíchov. O bezproblémovou dopravní dostupnost se na Malvazinkách starají autobusy. Ty vás během pár minut zavezou ke stanici metra Anděl. Automobilem se pak jednoduše dostanete na Pražský okruh a výpadovku na Plzeň.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »