Rezidence Anděl

TOP PROJEKT Cena od: 4 655 000 Kč - Byty, Luxusní
69 - 218  m2Vytisknout Praha 5

Rezidence Anděl

Unikátní stavební projekt Byty Anděl tvoří dvě budovy, které dohromady nabízí 43 bytů a 6 obchodních jednotek. Dispoziční členění bytů je od 2+kk až po prostorné 5+kk. První budova s patnácti byty je zrekonstruovaným domem s impozantní secesní fasádou. V interiérech bytů dominují vyšší stropy, které evokují větší prostornost a volnost. Vedle této secesní budovy byla postavena novostavba s 28 byty, která vkusně zapadá do místní zástavby. V této budově jsou v nabídce dvě úrovně provedení bytů, a to luxusní či standardní. Byty Anděl jsou vybaveny 40 garážovými místy a recepcí s 24 hodinovým provozem.

Lokalita

Byty Anděl jsou umístěny v dynamicky se rozvíjející čtvrti Prahy 5 – Smíchov, blízko obchodního střediska Nový Smíchov. Pro sportovní i relaxační vyžití se nabízí hned několik míst, kam vyrazit. Za domem se vypíná severní svah Pavího vrchu a nedaleký park Santoška. V okolí je například sportovní centrum Radlický, zimní stadion Nikolajka nebo Holmes Place, kde si můžete zahrát squash, tenis nebo volejbal. Výborná je také občanská vybavenost s velkým množstvím mateřských a základních škol a lékařských ordinací. Developerský projekt Byty Anděl vyniká také jednou z nejlepších dopravních dostupností. Stanice metra B Anděl je vzdálená necelých 250 m. Ve stejné vzdálenosti je také 9 tramvajových linek a autobusové nádraží s meziměstskými spoji.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Staropramenná, 150 00, Praha 5 - Smíchov
 • Cena od - do: 4 655 000 Kč - 21 138 356 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 5+kk
 • Plocha od - do: 69 - 218 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: Tilly Group
Mapa

Kontakt

Pro server ReBy.cz vybíráme ty nejlepší rezidenční nemovitosti v atraktivních lokalitách Prahy a středních čech. Podívejte se na nabídku bytů a domů, které nabízíme.
Další nemovitosti

Kontaktní formulář

Loading...
 

Podobné nemovitosti

Nad Přehradou V
Novinka

Nad Přehradou V

Nad Přehradou V Poslední fázi developerského projektu Nad Přehradou V… Více

2 522 944 Kč
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »
  • Komfort

   Komfort

   Stavební firma Komfort, a.s. vznikla v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Přeměna na akciovou společnost proběhla o sedm let později. Od té doby se plnohodnotně věnuje developerské …Více »
  • IMOS development UIF

   IMOS development UIF

   Historie společnosti IMOS development UIF, a.s. sahá až do roku 1992, kdy došlo ke vzniku investičního fondu skládajícího se ze subjektů, zaměřujících se na výstavbu bytových a nebytových prostor. …Více »