Residence Výhledová

Luxusní Cena od: 1 815 000 Kč - Byty, Luxusní
33 - 192 m2Vytisknout Praha 5

Residence Výhledová

Luxusní bydlení plné jedinečnosti a moderních technologií představuje Residence Výhledová. Projekt je tvořen třemi oddělenými viladomy, které jsou vystavěny ve svahu. Právě tento svah zajišťuje všem rezidentům ojedinělý výhled do vltavského údolí. V každém z viladomuů se nachází pouze 5 bytů, což z rezidence dělá naprosto komorní bydlení. Díky tomu si každý obyvatel domu může dopřát ve vlastním bytě nejen saunu, whirlpool, biokrb, terasu a zimní zahradu. Residence Výhledová však není výjimečná jen luxusním vybavením, ale také zakomponováním moderní technologie do běžného chodu domácnosti. Systém Smart Home stačí nainstalovat do chytrého telefonu či tabletu a pomocí aplikace můžete pohodlně ovládat topení, klimatizaci, osvětlení, ale i alarm a komunikátor u vstupních dveří.

Lokalita

V překrásném prostředí Prahy 5, v ulici Výhledová, ve svahu se nachází Residence Výhledová. Název ulice i samotného developerského projektu není jen tak ledabyle vymyšlen, ale právě překrásný výhled na vltavské údolí a celé pražské panorama včetně Vyšehradu se zasloužilo o název ulice i projektu. Atraktivní lokalita však není jen o výhledu, ale i o krásné přírodě. Na výlet se můžete vydat jak na Dívčí hrady či k Vltavě, tak ale také do přírodní rezervace Prokopské a do Dalejského údolí, které skvěle slouží pro aktivní odpočinek. V blízkosti rezidence se nachází několik obchodů, místních restaurací a pro vaše nejmenší je k dispozici i základní škola. Bezproblémová je také dopravní dostupnost. Autem se do centra Prahy dostanete do 15 minut a na Jižní spojku do 5 minut. Z tramvajové zastávky Zlíchov jste do 5 minut na Smíchovském nádraží.

Více informací o projektu:

Mapa

Kontakt

Pro server ReBy.cz vybíráme ty nejlepší rezidenční nemovitosti v atraktivních lokalitách Prahy a středních čech. Podívejte se na nabídku bytů a domů, které nabízíme.
Další nemovitosti

Kontaktní formulář

Loading...
 

Podobné nemovitosti

Rezidence Anděl
TOP PROJEKT

Rezidence Anděl

Rezidence Anděl Unikátní stavební projekt Byty Anděl tvoří dvě budovy,… Více

4 655 000 Kč
Nad Přehradou V
Novinka

Nad Přehradou V

Nad Přehradou V Poslední fázi developerského projektu Nad Přehradou V… Více

2 522 944 Kč
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »
  • Komfort

   Komfort

   Stavební firma Komfort, a.s. vznikla v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Přeměna na akciovou společnost proběhla o sedm let později. Od té doby se plnohodnotně věnuje developerské …Více »
  • IMOS development UIF

   IMOS development UIF

   Historie společnosti IMOS development UIF, a.s. sahá až do roku 1992, kdy došlo ke vzniku investičního fondu skládajícího se ze subjektů, zaměřujících se na výstavbu bytových a nebytových prostor. …Více »