Residence Výhledová

Vyprodáno Cena od: 1 815 000 Kč - Byty
33 - 192 m2Vytisknout Praha 5

Residence Výhledová

Luxusní bydlení plné jedinečnosti a moderních technologií představuje Residence Výhledová. Projekt je tvořen třemi oddělenými viladomy, které jsou vystavěny ve svahu. Právě tento svah zajišťuje všem rezidentům ojedinělý výhled do vltavského údolí. V každém z viladomuů se nachází pouze 5 bytů, což z rezidence dělá naprosto komorní bydlení. Díky tomu si každý obyvatel domu může dopřát ve vlastním bytě nejen saunu, whirlpool, biokrb, terasu a zimní zahradu. Residence Výhledová však není výjimečná jen luxusním vybavením, ale také zakomponováním moderní technologie do běžného chodu domácnosti. Systém Smart Home stačí nainstalovat do chytrého telefonu či tabletu a pomocí aplikace můžete pohodlně ovládat topení, klimatizaci, osvětlení, ale i alarm a komunikátor u vstupních dveří.

Lokalita

V překrásném prostředí Prahy 5, v ulici Výhledová, ve svahu se nachází Residence Výhledová. Název ulice i samotného developerského projektu není jen tak ledabyle vymyšlen, ale právě překrásný výhled na vltavské údolí a celé pražské panorama včetně Vyšehradu se zasloužilo o název ulice i projektu. Atraktivní lokalita však není jen o výhledu, ale i o krásné přírodě. Na výlet se můžete vydat jak na Dívčí hrady či k Vltavě, tak ale také do přírodní rezervace Prokopské a do Dalejského údolí, které skvěle slouží pro aktivní odpočinek. V blízkosti rezidence se nachází několik obchodů, místních restaurací a pro vaše nejmenší je k dispozici i základní škola. Bezproblémová je také dopravní dostupnost. Autem se do centra Prahy dostanete do 15 minut a na Jižní spojku do 5 minut. Z tramvajové zastávky Zlíchov jste do 5 minut na Smíchovském nádraží.

 

Více informací o projektu:

 • Adresa: Výhledová, Praha 5 - Hlubočepy, 152 00
 • Ceny od-do: 1 815 000 Kč - 22 239 615 Kč
 • Dispozice: 2+kk – 5+kk + atypický
 • Plocha od-do: 33 - 192 m2
 • Developer: CTR group a.s.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »