ŘD Hošťálkovice

Rodinné domy Cena od: 3 502 500 Kč - Domy
106 – 152 m2Vytisknout Ostrava

ŘD Hošťálkovice

Developerský projekt ŘD Hošťálkovice je tvořen řadou rodinných domů, které nabývají hned tří odlišných podob. Rodinné bydlení moderního vzhledu, u něhož oceníte především vynikající architektonické podání. Jednoduché tvary, prosklené plochy a vyšší standard vnitřního vybavení. To je základ pro spokojené žití.
ŘD Hošťálkovice nabývají rozdílných podlahových ploch, v závislosti na tom, jaký typ domu zvolíte. Svobodní lidé si vystačí s velikostí objektu 106 m2, ti náročnější vsadí na 137 m2 nebo dokonce 152 m2. K domům samozřejmě náleží také pozemky, jež lze využít pro vybudování terasy, bazénu a venkovního soukromí. Všechny nabízené nemovitosti se pojí s propracovaností i toho nejmenšího detailu.

Lokalita

Poznejte atraktivitu lokality Na Skalkách, kterou ukrývá Ostrava – Hošťálkovice. Malebné místo spojené s čistým životním prostředím a přemírou nádherné zeleně. Právě ta vybízí k mnohým pohybovým aktivitám, včetně možnosti příjemné relaxace. V okolí domů naleznou pevné občanské zázemí jak děti, tak dospělí.
Od překrásného výhledu na Ostravu, Jeseníky i Beskydy se můžete přepravit za pomoci hromadné dopravy. V těsné blízkosti máte autobusovou linku č. 34, s níž dosáhnete centra města za cca 15 minut. Zmíněná lokalita vám poskytne vše potřebné pro spokojené žití – školy a školky, obchodní domy, poštu, restaurace, banky, kavárny a mnohé další.

Více informací o projektu:

 • Adresa: 725 28 Ostrava-Hošťálkovice
 • Cena od - do: 3 502 500 Kč – 5 247 900 Kč
 • Plocha od - do: 106 – 152 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »