Prosek Park X

Novinka Cena od: 2 065 382 Kč - Byty
29 - 119  m2Vytisknout Praha 9

Prosek Park X

Je to až 177 bytových jednotek, jež v rámci developerského projektu Prosek Park X přináší společnost FINEP. Dva unikátní obytné komplexy, v nichž se kromě bytových prostor nachází také místnosti k pronájmu. Součástí objektu je podzemní parkovací stání, balkony a terasy. O celkový architektonický návrh se postarali ABM Architekti.
Bytové domy se pyšní energetickou třídou B, což prozrazuje nižší provozní náklady. Vybírat lze z dispozic od 1+kk do 4+kk, které jsou do určité míry variabilní stejně, jako konkrétní volba vnitřního vybavení. Podlahová plocha od 29 m2 do 119 m2 dokáže uspokojit jakkoliv náročného rezidenta. Tříletá záruční doba potěší určitě každého.
Další etapy projektu Prosek Park:
Prosek Park IX
Prosek Park VIII
Prosek Park VII
Prosek Park VI
Prosek Park V

Lokalita

Poznejte krásy Prahy 9 – Prosek. Rozmanitá lokalita nabízející od každého kousek. Vedle polikliniky a obchodů narazíte na spoustu základních a mateřských škol, restaurace, poštu a mnohé další. Zároveň se neochudíte o pestré volnočasové aktivity, jež mohou nabývat nejrůznějších podob. Typickým příkladem je Park Přátelství, bobová dráha, Sport centrum Hotel Duo, Aquacentrum Letňany nebo TJ Sokol Prosek. Z pohledu kultury vévodí Divadlo Gong.
Pražský Prosek se pyšní i příjemnou dopravní dostupností. Základem je určitě nová stanice metra C – Střížkov, využít však lze i městské hromadné dopravy. Velice rychle a pohodlně se přepravíte do centra či kamkoliv jinam, ať už to bude za prací, nákupy, vzděláním či zábavou.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Zakšínská, Praha 9 - Prosek
 • Cena od - do: 2 065 382 Kč - 9 665 970 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk
 • Plocha od - do: 29 - 119 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: FINEP CZ
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »