Prosek Park VIII

Oblíbené Cena od: 3 032 739 Kč - Byty
48 - 120 m2Vytisknout Praha 9

Prosek Park VIII

Developerský projekt Prosek Park VIII představuje moderní a novodobé družstevní bydlení, pod jehož realizací je podepsána společnost FINEP. Ta nabízí až 108 bytových jednotek prostřednictvím jediného rezidenčního domu unikátního vzhledu. Praktické balkony, parkování pod domem a zeleň okolo. To je naprosto běžný standard pro spokojené a trvalé žití.
Bytové jednotky jsou dispozičně řešeny od 1+kk do 4+kk a pyšní se podlahovou plochou od 31 m2 do 120 m2. V rámci vnitřních prostor se lze připravit na vyšší standard vybavení a určitou variabilitu. Byty tak budou do nejmenšího detailu odpovídat vašim požadavkům. Z příjemných vlastností lze jmenovat splnění energetického štítku skupiny B a prodlouženou záruku 3 roky.
Další etapy projektu Prosek Park:
Prosek Park X
Prosek Park IX
Prosek Park VII
Prosek Park VI
Prosek Park V

Lokalita

Park Přátelství na dosah stejně, jako obchodní centrum Letňany. Přesně to prezentuje městská část Praha 9 – Prosek, která patří k vyhledávaným a stále vylepšovaným oblastem hlavní metropole. Na jednom místě máte pestré občanské zázemí, stanici metra C – Střížkov a několik sportovních zařízení a ploch.
Vedle polikliniky je to mateřská a základní škola, pošta, lékárny a restaurace libovolného typu. Volnočasové aktivity lze trávit v přírodě, s dětmi na hřišti nebo můžete vyrazit na bobovou dráhu či do plaveckého bazénu. V rámci sportu není opomíjeno ani na tenis, squash, jízdu na kolečkových bruslích a mnohé další. Zkrátka ideální kombinace, jež nadchne opravdu každého.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Zakšínská, Praha 9 - Prosek
 • Cena od - do: 3 032 739 Kč - 6 640 655 Kč
 • Dispozice: 2+kk - 4+kk
 • Plocha od - do: 48 - 120 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: FINEP CZ
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »