Prosek Park IX

Novinka Cena od: 1 983 425 Kč - Byty
35 - 118 m2Vytisknout Praha 9

Prosek Park IX

Developerský projekt Prosek Park IX přináší 102 nových bytových jednotek. Tato zatím poslední etapa od společnosti Finep představuje dva pětipodlažní bytové domy. Široká nabídka různých dispozic dává možnost výběru jak mladým párům, tak i početnějším rodina. Byty o dispozicích od 1+kk s obytnou plochou od 35 m2 jsou vhodné pro ty, kteří hledají menší útulné bydlení. Dispoziční členění až 4+kk s obytnou plochou neuvěřitelných 118 m2 zas jistě ocení všichni, kteří touží po prostoru a dostatku soukromí. Součástí bytů jsou balkony, lodžie nebo terasy, ze kterých je přenádherný výhled na naši metropoli. Pro maximální pohodlí a spokojenost všech se nachází v bytových domech i podzemní garáže a výtah. Jednotlivé bytové jednotky je možno variabilně upravovat dle přání a požadavků budoucích rezidentů.
Další etapy projektu Prosek Park:
Prosek Park X
Prosek Park VIII
Prosek Park VII
Prosek Park VI
Prosek Park V

Lokalita

Lokalita Praha 9 – Prosek, ve které se projekt Prosek Park IX nachází, je součástí městské části Praha 9. Ta splňuje veškeré podmínky pro moderní život. Pohodlí zajišťuje plnohodnotná občanská vybavenost v podobě obchodů, škol a školek, lékařských zařízení, bank, úřadu a pošty. Spokojenost a zábavu lze hledat v okolní přírodě nebo ve sportovních centrech. Nedaleko se nachází také aquacentrum, bobová dráha a mnoho dětských hřišť. Veškeré velké nákupy zajistí Obchodní centrum Letňany. Po všech stránkách perfektní je i dopravní dostupnost z lokality Prosek, a to díky nové stanici linky metra C Střížkov. Do centra metropole se tak snadno dostanete za 15 minut.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Zakšínská, Praha 9 - Prosek, 19000
 • Ceny od-do: 1 983 425 Kč - 6 852 390 Kč
 • Dispozice: 1+kk až 4+kk
 • Plocha od-do: 35 - 118 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: Finep, Tel.: 800558888
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »