Pražská Brána

Oblíbené Cena od: 3 925 555 Kč - Byty

Pražská Brána

Pražská Brána, to je název moderního developerského projektu v podobě velkého bytového domu. Jeho výstavba je rozdělena do dvou fází. Dohromady vznikne 104 jednotek s dispozicemi 1+kk až 3+kk, které půjde rozšířit na uspořádání 4+kk. Dokoupit lze garážové stání, sklení kóji nebo komoru. Další místnosti, jež rozšíří váš dosavadní úložný prostor.
Developerský projekt Pražská Brána si zakládá na architektonicky propracovaném vzhledu a novodobém rozložení. Zajímavé je nejenom barevné provedení fasády, ale také přidružené balkony s možností pěkného výhledu. V obou částech bytového komplexu se nachází výtah. Dokončení první etapy proběhlo v roce 2015. Investujte do kvalitního a nadčasového bytu.

Lokalita

Nastěhujte se do Olomouce mezi ulice Pražská a Generála Píky. Právě tam se rozprostírá unikátní developerský projekt Pražská Brána. V jeho docházkové vzdálenosti narazíte na mateřské a základní školy, kulturní a zábavní zařízení, nákupní centrum, sportovní a rekreační areály a polikliniku.
Zmínit je třeba i vynikající dopravní dostupnost tvořenou zastávkami MHD U Kovárny a Globus. S nimi dojedete kamkoliv po městě, včetně vlakového nádraží. Ti, jenž využívají vlastní automobil, ocení přímé napojení na všechny hlavní silnice. Uneseni budete také okolními pamětihodnostmi a spoustou zelených ploch, kde lze relaxovat nebo sportovat. Místa ideální pro dospělé i malé děti.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Olomouc
 • Cena od - do: 3 925 555 Kč
 • Dispozice: 4+kk
 • Plocha od - do: 98 m2
 • Developer: VCES Property Development
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »