Pozemky Počernice

 • A_01
 • A_ulice
 • C_090314
 • foto_DP_II_2
 • foto_DP_II_1
 • foto_okoli_DP_II_03
 • foto_okoli_DP_II_16
 • foto_okoli_DP_1
 • foto_okoli_DP_2

Číslo nemovitosti : Pozemky_Počernice

Pozemky Cena od: 2 900 000 Kč - Domy

Pozemky Počernice

Žádaná stavební lokalita Prahy 9 – Počernice nabízí 62 výhodně situovaných stavebních parcel s plochou od 302 m2 až po 903 m2. V případě potřeby je možno spojit dva pozemky dohromady. Všechny pozemky jsou napojeny na kompletní infrastrukturu, která zahrnuje kanalizaci, vodovod, plynovou a elektrickou přípojku. Na těchto pozemcích si můžete nechat postavit dům přesně podle vašich snů. Stačí pouze dodržet územní rozhodnutí maximální zastavěné plochy od 100 do 215 m2 a výšku dvou podlaží. Pro zájemce, kteří se stavbou domu nechtějí zaobírat, poptávat firmy a hlídat jejich práci je připraveno 12 typů nízkoenergetických domů na klíč. Pozemky Počernice vynikají velmi klidnou až vesnickou lokalitou s výhledem na lesy, rybník, blízká pole a nedaleké golfové hřiště Black Bridge Golf Resort.

Lokalita

Stavební pozemky obklopené bohatou přírodou se nacházejí v klidné lokalitě Prahy 9 – Počernice. Zdejší bydlení je pro všechny, kteří mají rádi dostatek soukromí a volného prostoru. Nově budovaná lokalita rodinných domů je přímo stvořená pro rodinný život s dětmi. Vzniká zde nový rekreační park U Čeňka s mnoha odpočinkovými místy, letním amfiteátrem a dalšími přírodními atrakcemi. K procházkám přímo vybízí nedaleká rezervace V Pískovně, Počernický rybník nebo rozlehlý zámecký park. Přímo v Počernicích se nachází veškerá občanská vybavenost, od pošty, obecního úřadu, mateřské a základní školy až po praktického a dětského lékaře či stomatologa. Místo vyniká výbornou dopravní dostupností. Do centra Prahy se snadno dostanete autobusem nebo za 15 minut vlakem. Za nákupy dojedete na Černý Most automobilem do 8 minut.

Více informací o projektu:

Vybavení

Mapa

Kontakt

Pro server ReBy.cz vybíráme ty nejlepší rezidenční nemovitosti v atraktivních lokalitách Prahy a středních čech. Podívejte se na nabídku bytů a domů, které nabízíme.
Další nemovitosti

Kontaktní formulář

Loading...
 

Podobné nemovitosti

Jabloňová stráň
Pozemky

Jabloňová stráň

Jabloňová stráň Projekt developerské společnosti Bohemia Apple Development Jabloňová stráň… Více

802 270 Kč
Na Včelníku
Pozemky

Na Včelníku

Na Včelníku Developerský projekt Na Včelníku je pokračovatelem první úspěšné… Více

1 918 400 Kč
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »
  • Komfort

   Komfort

   Stavební firma Komfort, a.s. vznikla v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Přeměna na akciovou společnost proběhla o sedm let později. Od té doby se plnohodnotně věnuje developerské …Více »
  • IMOS development UIF

   IMOS development UIF

   Historie společnosti IMOS development UIF, a.s. sahá až do roku 1992, kdy došlo ke vzniku investičního fondu skládajícího se ze subjektů, zaměřujících se na výstavbu bytových a nebytových prostor. …Více »
  • Liking Invest

   Liking Invest

   Liking Invest s.r.o. je developerskou společností se vznikem v roce 2007 a sídlem v Brně. Profesionální subjekt zaměřující se na poskytování komplexních služeb v rámci výstavby bytových objektů. Tým …Více »
  • EBM Group

   EBM Group

   Do skupiny EBM Group patří společnost s ručením omezeným EBM – Expert Building Management, developerská společnost EBM Parnter a.s. a společnost GrandPark a.s. Skupina EBM Group vznikla v roce …Více »