Pozemky Počernice

Pozemky Cena od: 2 900 000 Kč - Domy

Pozemky Počernice

Žádaná stavební lokalita Prahy 9 – Počernice nabízí 62 výhodně situovaných stavebních parcel s plochou od 302 m2 až po 903 m2. V případě potřeby je možno spojit dva pozemky dohromady. Všechny pozemky jsou napojeny na kompletní infrastrukturu, která zahrnuje kanalizaci, vodovod, plynovou a elektrickou přípojku. Na těchto pozemcích si můžete nechat postavit dům přesně podle vašich snů. Stačí pouze dodržet územní rozhodnutí maximální zastavěné plochy od 100 do 215 m2 a výšku dvou podlaží. Pro zájemce, kteří se stavbou domu nechtějí zaobírat, poptávat firmy a hlídat jejich práci je připraveno 12 typů nízkoenergetických domů na klíč. Pozemky Počernice vynikají velmi klidnou až vesnickou lokalitou s výhledem na lesy, rybník, blízká pole a nedaleké golfové hřiště Black Bridge Golf Resort.

Lokalita

Stavební pozemky obklopené bohatou přírodou se nacházejí v klidné lokalitě Prahy 9 – Počernice. Zdejší bydlení je pro všechny, kteří mají rádi dostatek soukromí a volného prostoru. Nově budovaná lokalita rodinných domů je přímo stvořená pro rodinný život s dětmi. Vzniká zde nový rekreační park U Čeňka s mnoha odpočinkovými místy, letním amfiteátrem a dalšími přírodními atrakcemi. K procházkám přímo vybízí nedaleká rezervace V Pískovně, Počernický rybník nebo rozlehlý zámecký park. Přímo v Počernicích se nachází veškerá občanská vybavenost, od pošty, obecního úřadu, mateřské a základní školy až po praktického a dětského lékaře či stomatologa. Místo vyniká výbornou dopravní dostupností. Do centra Prahy se snadno dostanete autobusem nebo za 15 minut vlakem. Za nákupy dojedete na Černý Most automobilem do 8 minut.

Více informací o projektu:

Vybavení

Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »