Podolské Schody

Novinka Cena od: 3 640 000 Kč - Byty, Luxusní
47 - 114 m2Vytisknout Praha 4

Podolské Schody

Developerský projekt Podolské schody nabízí luxusní bydlení s neodolatelným výhled na řeku Vltavu a její okolí. Díky architektům ze studia Chmelař architekti a společnosti Crestyl vzniklo moderní bydlení bez kompromisů. Projekt tvoří dva bytové domy, ve kterých je celkem situováno přes dvacet bytů s netradiční koncepcí a designem. První dům v sobě ukrývá přesně osm bytů a druhý o pět více. Vybírat můžete z menších 1+kk, ale i z bytových jednotek 5+kk, jejichž užitná plocha je až neuvěřitelných 180 m2. Vzdušnost a prostornost je tak samozřejmostí rezidenčních bytů projektu Podolské schody. K bytovým domům patří dohromady také 34 parkovacích míst, které jistě uspokojí požadavky na parkování všech budoucích rezidentů.

Lokalita

Projekt Podolské Schody nevyniká jen svým architektonickým zpracováním, ale i situováním. Bytové domy se nachází na Praze 4 – Podolí. V blízkosti rezidence budoucí majitelé jistě ocení překrásnou přírodu a dostatek možností, jak pasivně i aktivně odpočívat. Využít můžete například nedaleké cyklostezky, bruslařské dráhy, pláž ve Žlutých lázních, tenisové kurty nebo parky, které jsou přímo stvořené pro nedělení piknik s rodinou či přáteli. Samozřejmostí je také plná občanská vybavenost v podobě škol, školek, obchodů, úřadů, pošty a místních restaurací, kaváren či cukráren. Dopravu do centra Prahy i okrajových částí zajišťují autobusové a tramvajové linky ze zastávky Podolská vodárna. Nejbližší linka metra je trasa C se zastávkami Pražského povstání a Vyšehrad.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Podolské Schody, Praha 4 - Podolí, 147 00
 • Ceny od-do: 3 640 000 Kč - 9 990 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk až 5+kk
 • Plocha od-do: 47 - 114 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: Crestyl, Tel.: 277 271 833
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »