Pod Hvězdou

Novinka Cena od: 3 530 000 Kč - Byty
53 - 178 m2Vytisknout Praha 6

Pod Hvězdou

Projekt Pod Hvězdou je spojen se sloganem „v srdci města a v objetí přírody“, což je vzhledem k celkovému provedení bytových domů a konkrétnímu situování naprosto vypovídající. Dva objekty o třech a čtyřech nadzemních podlažích nabízí celkem 30 bytů. Koncept má komornější charakter, tudíž je v první řadě pomýšleno na dostatek prostoru a soukromí.
Součástí domů jsou výtahy, sklepní kóje, parkovací stání a centrální vytápění v podobě plynových kotelen. K bytům přísluší předzahrádky, balkony a terasy v posledních ustupujících patrech. Vnější fasáda objektu podléhá novodobým trendům. Využity byly přírodní materiály a prověřené technologie. Uvnitř naleznete byty ve vyšším standardu vybavení.

Lokalita

Praha 6 – Liboc je poklidným místem nedaleko Libockého potoka. Právě tam se rozprostírá developerský projekt Pod Hvězdou, jež je obklopen spoustou přírodních krás a zelených ploch. Z této odpočinkové zóny hlavního města se vymaníte za přispění autobusové zastávky vzdálené 5 minut chůze nebo ze stanic metra A – Nádraží Veleslavín a Petřiny, kam je nutné dojet MHD.
Opodál této poklidné lokality narazíte na obchody s různým sortimentem, nemocnice, zdravotnická zařízení, školy a školky, restaurace a mnohá sportoviště. Ať už se věnujete golfu, fotbalu, hokeji, tenisu či plavání, vždy si přijdete na své.
Největší dominantou okolí jsou vodní plochy a parky, jako je Park Ladronka, Obora Hvězda nebo Divoká Šárka.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Rybničná 17/3, Praha 6 - Liboc
 • Cena od - do: 3 530 000 Kč - 15 000 000 Kč
 • Dispozice: 2+kk - 4+kk
 • Plocha od - do : 53 - 178 m2
 • Developer: Císařka s.r.o.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »