Pecháčkova No. 3

Luxusní Cena od: 6 269 500 Kč - Byty, Po rekonstrukci
48 - 186 m2Vytisknout Praha 5

Pecháčkova No. 3

Rezidenční projekt Pecháčkova No. 3 je zrekonstruovaným činžovním domem v neoklasickém stylu. Obytný dům nabízí dva nebytové prostory o rozloze až 186,39 m2. Obě komerční jednotky se nachází v přízemí domu a vedou i do prvního nadzemního podlaží. Dále je v útrobách domu situováno 15 bytových jednotek a 1 ateliér. Různé dispoziční řešení bytů od menších 2+kk až po větší 4+kk přináší obytnou plochu od 48,32 m2 až po 142,90 m2. Součástí bytu je jedno garážové stání. To je zahrnuto již v ceně. Ovšem rezidenti, kteří mají zájem o další parkovací místo, si mohou za příplatek další stání dokoupit. Modernizace domu nechala vyniknout neoklasicismu, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. K domu navíc náleží i relaxační zóna plná zeleně v podobě dvora.

Lokalita

Zmodernizovaný činžovní dům stojí v Pecháčkově ulici na Praze 5. V těsné blízkosti se nachází vše pro komfortní život ve městě. Za nákupy i zábavou lze vyrazit do obchodního centra Nový Smíchov nebo do celé řady okolních menších i větších obchůdku či zábavních a sportovních center. V těsné blízkosti se nachází úřad, knihovna, školy, banky a lékařská zařízení. Jen pár kroků od rezidence najdete park Sacré Coeur, Dienzenhoferovy sady, Smíchovskou tržnici nebo Petřínské sady. V neposlední řadě nábřeží řeky Vltavy, které vybízí k procházkám i k běhu, je sotva minutu chůze od domu. Na výborné úrovni je v lokalitě také doprava. Nejen do samotného centra Prahy se dostanete během několika málo minut tramvají či metrem.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »