Panorama Pražačka

Oblíbené Cena od: 2 350 000 Kč - Byty
32 - 147 m2Vytisknout Praha 3

Panorama Pražačka

Developerský projekt Panorama Pražačka představuje pětipodlažní objekt rozdělený do tří sekcí. Unikátní stavební dílo s moderní architekturou a terasovitým vzhledem. Kvůli dosažení maximálního soukromí jednotlivých rezidentů jsou umístěny pouze tři byty na patře. Celkem vznikne 26 bytových jednotek, k nimž povedou tři samostatné vchody, a bude instalován stejný počet výtahů.
Součástí stylového obydlí jsou balkony, terasy nebo lodžie, podle toho, jaký byt zvolíte. Téměř ze všech se domůžete velice krásného výhledu po okolí. Vysoké standardy vnitřního vybavení umožňují instalace vířivé vany či sauny. Vše pod záštitou nízkých provozních nákladů, což dokazuje energetický štítek kategorie B.

Lokalita

Park Pražačka je příjemným místem, kde lze relaxovat a odpočívat. A právě v těsné blízkosti této zeleně stojí bytový komplex Panorama Pražačka. Je to Praha 3 – Žižkov, kde naleznete soukromí a především pestré občanské zázemí. Oázu klidu mohou během krátké chvíle vystřídat služby libovolného typu. Nákupní centra, školská a sportovní zařízení, restaurace, kino Aero, Palác Akropolis, banky, pošta, lékaři a mnohé další. Opomíjeno samozřejmě není ani na kulturu, jíž tvoří například Divadlo Járy Cimrmana.
Spousta zeleně je dostupná také v parku Vítkov nebo v rekreačním areálu Pražačka, kde se mimo jiné nachází tenisové kurty, hřiště různého typu a venkovní bazén.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Kunešova, Praha 3 - Žižkov, 130 00
 • Ceny od-do: 2 350 000 Kč - 12 990 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk
 • Plocha od-do: 32 m2 - 147 m2
 • Developer: CTR group a.s.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »