Panorama Kyje VI

Vyprodáno Cena od: NA - Byty
30 - 128 m2Vytisknout Praha 9

Panorma Kyje VI

Developerský projekt Panorama Kyje VI se nachází v nejžádanější lokalitě v Praze 9 – Kyje. Předešlé stavební etapy byly vyprodány dlouho před dokončením stavby. Současná VI etapa disponuje celkem 119 byty ve dvou moderních čtyřpodlažních a šestipodlažních domech. Nové byty budou mít dispoziční členění od 1+kk až po 5+kk s obytnou plochou o velikost od 31 metrů čtverečních až po 129 metrů čtverečních. Panorama Kyje VI vyniká atraktivní a funkční architekturou s vysokým standardem vybavení již v základní ceně. Vybrat si můžete také z mnoha prvků nadstandardního vybavení. K bytům patří předzahrádky, praktické balkony nebo prostorné terasy s aktivním zastřešením. Starost nemusíte mít ani o váš automobil. Bytové domy disponují podzemními garážemi s dostatkem parkovacích míst.

Lokalita

Projekt Panorama Kyje VI je situován v atraktivní lokalitě v Praze 9 – Kyje, která vyniká vysokou občanskou vybaveností. V blízkosti naleznete mateřské, základní i střední školy a ordinace lékařů. Pouhou jednu zastávku metrem je vzdálen plavecký areál. Za nákupy se můžete vydat do nedalekého nákupního centra Černý Most. Důležité je také dopravní spojení. Autem do centra Prahy dojedete za 10 až 15 minut. Stanice metra B je vzdálena pár minut cesty autobusem, jehož pravidelná linka má zastávku přímo pod rezidencí. Okolo rezidence Panorama Kyje VI je mnoho zeleně a dětských hřišť, místo je proto přímo stvořeno pro rodinný život a venkovní procházky.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Sicherova, Praha 9
 • Dispozice: 1+kk až 5+kk
 • Plocha od-do: 30 - 128 m2
 • Stav projektu: Vyprodáno
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »