Palác Dlouhá

Luxusní Cena od: 5 531 460 Kč - Byty, Luxusní
Plocha: 26 - 269 m2Vytisknout Praha 1

Palác Dlouhá

Palác Dlouhá mistrně spojuje obchodní život se životem soukromým. Obchodní pasáží můžete vystoupat do vyšších pater, kde se v dokonalé symbióze rozprostírají ateliéry a bytové prostory s jedinečným výhledem na Pražský hrad.

Sedmipodlažní Palác Dlouhá nabízí unikátní prostory s 46 byty a 15 ateliéry o velikostech od 53 metrů čtverečních až po prostorné byty s 280 metry čtverečními. Většina bytových prostor disponuje terasami i klasickými balkóny.

Investor FIM Group dává majitelům nových bytů prostor k plné realizaci. Interiérové příčky bytových jednotek budou vystavěny dle přání nových majitelů. I když je Palác Dlouhá také obchodním a kulturním centrem, nemusíte se obávat o bezpečnost svého soukromí. Součástí rezidence je recepce s ostrahou.

Místo pro práci a obchod

Palác Dlouhá se pyšní jednou z nejkrásnějších pražských pasáží designově snoubící prvky kubismu, futurismu a secese. Pasáž pojme 6 až 12 pronajímatelných jednotek situovaných v přízemí o rozloze od 26 metrů čtverečních až do 345 metrů čtverečních. Díky vhodné poloze Starého města je obchodní pasáž snadno přístupna veřejnosti, návštěvníkům divadla a také turistům.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Dlouhá, Praha 1
 • Ceny od-do: 5 531 460 - 28 901 859 Kč
 • Dispozice: 1+kk až 6+kk
 • Plocha od-do: 112 - 480 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: FIM Group, Tel: 277 271 809
Mapa

Kontakt

Pro server ReBy.cz vybíráme ty nejlepší rezidenční nemovitosti v atraktivních lokalitách Prahy a středních čech. Podívejte se na nabídku bytů a domů, které nabízíme.
Další nemovitosti

Kontaktní formulář

Loading...
 

Podobné nemovitosti

Rezidence Anděl
TOP PROJEKT

Rezidence Anděl

Rezidence Anděl Unikátní stavební projekt Byty Anděl tvoří dvě budovy,… Více

4 655 000 Kč
Nad Přehradou V
Novinka

Nad Přehradou V

Nad Přehradou V Poslední fázi developerského projektu Nad Přehradou V… Více

2 522 944 Kč
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »
  • Komfort

   Komfort

   Stavební firma Komfort, a.s. vznikla v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Přeměna na akciovou společnost proběhla o sedm let později. Od té doby se plnohodnotně věnuje developerské …Více »
  • IMOS development UIF

   IMOS development UIF

   Historie společnosti IMOS development UIF, a.s. sahá až do roku 1992, kdy došlo ke vzniku investičního fondu skládajícího se ze subjektů, zaměřujících se na výstavbu bytových a nebytových prostor. …Více »