Palác Dlouhá

Luxusní Cena od: 5 531 460 Kč - Byty, Luxusní
Plocha: 26 - 269 m2Vytisknout Praha 1

Palác Dlouhá

Palác Dlouhá mistrně spojuje obchodní život se životem soukromým. Obchodní pasáží můžete vystoupat do vyšších pater, kde se v dokonalé symbióze rozprostírají ateliéry a bytové prostory s jedinečným výhledem na Pražský hrad.

Sedmipodlažní Palác Dlouhá nabízí unikátní prostory s 46 byty a 15 ateliéry o velikostech od 53 metrů čtverečních až po prostorné byty s 280 metry čtverečními. Většina bytových prostor disponuje terasami i klasickými balkóny.

Investor FIM Group dává majitelům nových bytů prostor k plné realizaci. Interiérové příčky bytových jednotek budou vystavěny dle přání nových majitelů. I když je Palác Dlouhá také obchodním a kulturním centrem, nemusíte se obávat o bezpečnost svého soukromí. Součástí rezidence je recepce s ostrahou.

Místo pro práci a obchod

Palác Dlouhá se pyšní jednou z nejkrásnějších pražských pasáží designově snoubící prvky kubismu, futurismu a secese. Pasáž pojme 6 až 12 pronajímatelných jednotek situovaných v přízemí o rozloze od 26 metrů čtverečních až do 345 metrů čtverečních. Díky vhodné poloze Starého města je obchodní pasáž snadno přístupna veřejnosti, návštěvníkům divadla a také turistům.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Dlouhá, Praha 1
 • Ceny od-do: 5 531 460 - 28 901 859 Kč
 • Dispozice: 1+kk až 6+kk
 • Plocha od-do: 112 - 480 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: FIM Group, Tel: 277 271 809
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »