Origami

Rodinné domy Cena od: 7 823 807 Kč - Domy, Luxusní
118 - 257 m2Vytisknout Praha 6

Origami

Projekt Origami přináší novodobý a inovativní způsob bydlení. V uzavřeném areálu rozděleném na dvě části – bytová a nebytová, se nachází celkem 13 jednotek s dispozicemi 4+kk, větně jedné větší 6+kk. Domy a dvojdomy, které mají velice osobitou architektonickou podobu a zajímavé uspořádání. Dvoupodlažní a třípodlažní objekty, jejichž součástí je terasa v nadzemním patře. Dominantou developerského projektu jsou určitě nižší provozní náklady, velké prosklené plochy a až dvě parkovací stání pro bytovou jednotku. Domy jsou obklopeny prostornými zahradami, jež přináší dostatek soukromí, stejně, jako celý uzavřený areál. Interiéry se nachází v provedení Shell & Core, takže výslednou formu bydlení máte plně ve svých rukách.

Lokalita

Oblast Praha 6 – Jiviny představuje poklidné prostředí se vší občanskou vybaveností. Praktický je již samotný uzavřený areál, v němž se bytové jednotky nachází. Před branami tohoto komplexu nenarazíte na žádný ruch velkoměsta. Poblíž je park Ladronka, Obora Hvězda nebo Divoká Šárka. To však neznamená, že budete odtrženi od výdobytků velkoměsta. Za pomoci autobusové či tramvajové zastávky se dopravíte kamkoliv po Praze. Nedaleko se nachází vzdělávací a sportovní zařízení, obchody, restaurace a mnohé další. Poměrně rychle se přepravíte například na Letiště Václava Havla a do jiných částí metropole. Jiviny si velice brzy oblíbíte pro jejich praktickou všestrannost.

Více informací o projektu:

Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Podolské Schody
Novinka

Podolské Schody

Developerský projekt Podolské schody nabízí luxusní bydlení s… Více

3 640 000 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »