Nové Říčany - Bydlení v alejích

Skvělá lokalita Cena od: 1 650 000 Kč - Byty
30 - 334 m2Vytisknout Praha východ - Říčany

Nové Říčany – Bydlení v alejích

Developerský projekt Bydlení v alejích je tvořen třemi viladomy a třemi bytovými komplexy. Celkem můžete vybírat ze 47 bytů, 8 mezonetů a 4 studií. Velikost bytů se pohybuje od 30 m2 až po 173 m2 užitné plochy, což představuje dispoziční členění od menších 1+kk až po prostorné 6+kk. Samozřejmostí je ke každému bytu sklepní kóje a k dispozici je také parkování v podzemní garáži či venkovní parkování ideální pro vaše budoucí návštěvy. Developerský projekt je zařazen do energetické třídy C a při jeho stavbě byly použity jen kvalitní stavební materiály. Celkem šest třípodlažních objektů s výtahem tak tvoří komplex plný zeleně a odpočinkové a dětské zóny.

Lokalita

V lokalitě Praha – východ Říčany je vystavěn developerský projekt Bydlení v alejích. Tato velice žádaná lokalita je ideálním prostředím pro všechny, co mají rádi svůj klid a zároveň chtějí žít v blízkosti dění rušného města. V blízkosti najdete nejen vše potřebné, jako jsou obchody, restaurace, školy, školky a služby, ale k dispozici je vám také mnoho kulturního a sportovního vyžití. Na atraktivnosti lokality přidává také výborná dopravní dostupnost. Využít můžete buď autobusovou dopravu z nedaleké zastávky, nebo vlakovou. Ať už se však rozhodnete pro autobus či vlak, do centra města vám cesta potrvá pouhých 20 minut stejně tak jako vlastním automobilem.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »