Nové Měcholupy VI

Oblíbené Cena od: 2 098 501 Kč - Byty
50 - 110 m2Vytisknout

Nové Měcholupy VI

Developerský projekt Nové Měcholupy VI je tvořen jedním devítipodlažním bytovým domem, který se vyznačuje moderní a zároveň funkční architekturou. Vybírat můžete z 95 bytů o velikostech od 32,4 metrů čtverečních až po 110 metrů čtverečních. Dispoziční řešení těchto bytových jednotek je od 1+kk až po 5+kk. Tento velice oblíbený projekt je ideálním bydlením i pro rodiny s dětmi, seniory či mladé páry. Pro dostatek soukromí je u každého bytu balkon či terasa a samozřejmostí je nadstandardní vybavení, které je již v ceně. Náročnější klienti si mohou zvolit byty v nejvyšším podlaží, kde jistě ocení krásný výhled z prostorných střešních teras. Výhodou je také dostatek parkovacích míst pro všechny, a to ať už v podzemních garážích či před domem.

O lokalitě

V pražské čtvrti Praha 10 – Horní Měcholupy je realizována již šestá etapa velmi oblíbeného projektu Nové Měcholupy. Tato lokalita nabízí téměř vše, od krásné přírody, přes skvělou občanskou vybavenost, až po výbornou dopravní dostupnost. V blízkosti se nachází mateřská a základní škola, pošta, lékárna, zdravotnická zařízení, restaurace a mnoho menších i větších obchodů. Chvilky odpočinku můžete trávit v rekreačním areálu Hostivařská přehrada, u Milíčovského rybníku, popřípadě v chráněné krajinné oblasti Pitkovická stráň. Na výlet se můžete vydat i mimo Prahu, kdy za 5 minut jste na Jižní spojce a do centra Prahy se dostanete vlakem za 20 minut.

Více informací o projektu:

Mapa

Podobné nemovitosti

Rezidence Sobín
Oblíbené

Rezidence Sobín

Rezidence Sobín Rezidence Sobín představuje komplex šesti domů. Ty nabízí… Více

NA
La Crone
Luxusní

La Crone

La Crone Pod názvem developerského projektu La Crone si lze… Více

NA
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »
  • Komfort

   Komfort

   Stavební firma Komfort, a.s. vznikla v roce 1991 jako společnost s ručením omezeným. Přeměna na akciovou společnost proběhla o sedm let později. Od té doby se plnohodnotně věnuje developerské …Více »
  • IMOS development UIF

   IMOS development UIF

   Historie společnosti IMOS development UIF, a.s. sahá až do roku 1992, kdy došlo ke vzniku investičního fondu skládajícího se ze subjektů, zaměřujících se na výstavbu bytových a nebytových prostor. …Více »