Nové Chabry

Oblíbené Cena od: 2 162 000 Kč - Byty
38 - 100  m2Vytisknout Praha 8

Nové Chabry

Nové Chabry jsou developerským projektem společnosti Star Group Ltd., která se zaměřila na budování nízkopodlažních domů s několika bytovými jednotkami. Ty aktuální budou dokončeny na podzim 2017. Objekty, s nimiž se pojí použití moderních stavebních materiálů a vysoká kvalita vnitřního vybavení.
Developerský projekt Nové Chabry představuje komplex obehnaný zelení, řadou odpočinkových míst a zázemím pro malé děti. K jednotlivým bytům přísluší balkony, předzahrádky a velké prostorné terasy. Dispoziční uspořádání 1+kk až 4+kk dokáže uspokojit jakéhokoliv rezidenta. Důkazem toho je podlahová plocha od 38 m2 do 100 m2. Chybět vám jistě nebude dostatek úložného místa a parkovací stání.

Lokalita

Praha 8 – Dolní Chabry přináší plnohodnotné zázemí pro bydlení, jehož součástí je komerční centrum s náměstím. Využít lze mateřskou a základní školu, pár obchodů s rozdílným sortimentem, zdravotnické zařízení, poštu, lékárnu a restaurace. Budete-li chtít vyjet trochu dál, čeká na vás kupříkladu obchodní centrum Letňany nebo supermarket Globus.
Nastěhujte se do vilové zástavby, v jejímž okolí je velká spousta možností, jak trávit svůj volný čas. Za zmínku stojí přírodní park Ládví a Drahaň. Zajímavou se stane také návštěva ZOO v Troji. Dáváte-li přednost sportovním aktivitám, vsadíte na cyklostezky, venkovní fitness, plážový volejbal a mnohé další. Zkrátka vše na jednom místě.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Praha 8 – Dolní Chabry
 • Cena od - do: 2 162 000 - 5 940 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk
 • Plocha od - do: 38 - 100 m2
 • Developer: Star Group Ltd.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »