Nové byty Heřmanice

Oblíbené Cena od: 2 017 673 Kč - Byty
105 – 168 m2Vytisknout Ostrava

Nové byty Heřmanice

Nové byty Heřmanice, to je rozsáhlý stavební projekt, který dohromady čítá až 15 unikátních bytových domů. Ty jsou vystavěny ve velkém uzavřeném areálu, jehož plocha dosahuje 32 000 m2. Prostor zabezpečený speciální agenturou poskytuje poklidné bytové zázemí pro 132 rodin. Těm se nabízí velice útulné působiště spojené s moderní architekturou, nápaditě řešenými interiéry a parkovacím stáním či garáží přímo u domu.
Projekt Nové byty Heřmanice je spjat s vyšším standardem vybavení. Výstavba nemovitostí proběhla za přispění kvalitních stavebních materiálů, což se promítlo do energetické nenáročnosti. Nízké provozní náklady, široký výběr dispozic, balkony a předzahrádky. I to jsou faktory přesvědčující o výhodnosti této investice.

Lokalita

Zabydlete se v Ostravě, konkrétně v městské části Heřmanice. Jde o poklidné místo, navíc chráněné uzavřeným areálem a bezpečnostní službou. Rezidenční bydlení, v jehož těsné blízkosti je městská hromadná doprava. S tou se přepravíte kamkoliv budete potřebovat. Opomíjeno není ani na občanskou vybavenost přímo v oblasti. Důkazem toho je určitě nákupní centrum.
Vedle škol, školek a restaurací ocení i sportovní a kulturní vyžití. Jmenovat lze určitě Komenského sady či areál Landek, kde se nachází lanové centrum a tenisové kurty. Automobilem za chvíli dojedete také na stadion FCB – Bazaly, do ZOO nebo se napojíte na dálnici D1. Prvotřídní zázemí se vším všudy.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Heřmanice, 713 00 Slezská Ostrava
 • Cena od - do: 2 017 673 Kč – 3 349 350 Kč
 • Dispozice: 3+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 105 – 168 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »