Nad Přehradou V

Oblíbené Cena od: 2 522 944 Kč - Byty
29 - 119 m2Vytisknout Praha 10

Nad Přehradou V

Poslední fázi developerského projektu Nad Přehradou V tvoří jeden bytový dům, v němž je umístěno 54 bytových jednotek. Novodobě vyhlížející objekt s propracovanou architekturou, jíž mají na svědomí specialisté z ABM Architekti. Celý projekt zaštiťuje společnost FINEP, která i v tomto případě zvolila kvalitní stavební materiály a vyšší standard vnitřního vybavení.
Budoucí rezidenti mají možnost získat kromě bytu také garážové stání v podzemí nebo samostatnou garáž. Jednotky oplývají dispozicemi 1+kk až 4+kk a dokáží uspokojit i početnější rodiny s dětmi, což ostatně dokazuje největší podlahová plocha až 119 m2. Unikátní bytové zázemí je spojeno s tříletou zárukou.
Další etapy projektu Nad Přehradou:
Nad Přehradou IV
Nad Přehradou III

Lokalita

Zabydlete se v blízkosti Hostivařské přehrady, jež vám poskytne velice pestré přírodní bydlení. Nastěhujte se do okolí lesoparku, kde lze relaxovat, odpočívat, sportovat a trávit volný čas s dětmi. To vše nedaleko cyklostezek, in-line dráhy a potřebné občanské vybavenosti.
Tu tvoří hlavně supermarkety, restaurace, mateřské a základní školy, lékařská zařízení, pošta a jiné služby, bez nichž se ve velkoměstě jednoduše neobejdete. Pakliže vám v tomto směru nebude Praha 10 – Hostivař stačit, není nic jednoduššího, než vyrazit do centra. K tomu lze využít stanici metra Háje a Skalka, nádraží Hostivař nebo městskou hromadnou dopravu. Nastěhujte se do míst, které vám poskytnou vše důležité.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Praha 10 - Hostivař
 • Cena od - do: 2 522 944 Kč - 11 095 577 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 4+kk
 • Plocha od - do: 29 - 119 m2
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Developer: FINEP CZ
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »