Nad Přehradou IV

Oblíbené Cena od: 2 642 224 Kč - Byty
29 - 119 m2Vytisknout Praha 10

Nad Přehradou IV

Developerský projekt Nad Přehradou dostál své čtvrté úspěšné etapy. Ta přináší dalších 48 bytových jednotek. Moderně vyhlížející dům, který podléhá novodobých technologiím výstavby. Unikátní architektonická podoba a použité materiály zapříčiňují nízké provozní náklady. Energetický štítek kategorie B je jasně vypovídající.
Projekt Nad Přehradou IV tvoří společnost FINEP CZ, jež je známa svou důsledností a kreativitou. Tomu také odpovídají jednotlivé interiéry o dispozicích od 1+kk do 4+kk. Variabilně řešené vnitřní místnosti, kde nechybí kvalitní vybavení a je kladen důraz na maximální využití volného místa. Součástí prostorných bytů je podzemní garážové stání.
Další etapy projektu Nad Přehradou:
Nad Přehradou V
Nad Přehradou III

Lokalita

Praha 10 – Horní Měcholupy nabízí jedinečné spojení pestré infrastruktury s přírodou a okolní zelení. Potenciální rezidenti si dopřejí od každého kousek, včetně pravidelných linek městské hromadné dopravy, s níž se dostanete na stanice metra – Skalka a Háje, popřípadě na vlakové nádraží Hostivař.
Občanská vybavenost je v Hostivaři řešena skutečně na jedničku. Vedle supermarketů, restaurací a obchodních domů jsou to hlavně školy a školky, včetně nejrůznějších sportovišť – fotbal, golfový areál, tenis a jiné. Příjemná bude návštěva lesoparku, kde je spousta dětských hřišť. Dále lze jmenovat místní přehradu, cyklostezky, odpočinkové molo, BMX park a hromadu dalších zelených ploch. Ty potěší rezidenty, kteří rádi relaxují a odpočívají.

Více informací o projektu:

Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »