Nad Přehradou III

Oblíbené Cena od: 6 891 775 Kč - Byty
102 - 105  m2Vytisknout Praha 10

Nad Přehradou III

Využijte komfortního bydlení v rámci developerského projektu Nad Přehradou III, který vzniká pod záštitou společnosti FINEP. Jeden bytový dům přináší až 50 nových bytů, na jejichž rozložení a návrhu se podíleli ABM Architekti. Moderně vyhlížející komplex navazující na původní zástavbu. Budova obklopená zelení a vším potřebným.
Zakoupit lze bytové jednotky s dispozicemi 1+kk až 4+kk s podlahovou plochou od 29 m2 do 127 m2. Součástí bytů je parkovací stání pod domem, balkony a terasy. V rámci vnitřního vybavení se rezidenti domohou určité variability a volby značkových doplňků. Projekt Nad Přehradou III splňuje energetický štítek budovy s označením B, což je zárukou nižších provozních nákladů.
Další etapy projektu Nad Přehradou:
Nad Přehradou V
Nad Přehradou IV

Lokalita

Praha 10 – Hostivař vás ohromí praktickým spojením přírodních ploch a občanské vybavenosti. Na jedné straně je to Hostivařská přehrada vybízející k nejrůznějším aktivitám. Na té druhé zase mateřské a základní školy, restaurace, supermarkety, pošta, lékař a mnohé další. Kombinace, jíž z pohledu trvalého žití není možné cokoliv vytknout.
V lesoparku se nachází kupříkladu dětské hřiště. Pakliže se budete chtít věnovat sportovním aktivitám, přijdou vám vhod místní cyklostezky. Ohromeni budete i z pohledu dopravní dostupnosti. Za deset minut se totiž octnete na stanici metra Háje nebo Skalka. Kromě bohaté MHD lze využít také nádraží Hostivař. Lokalita, jíž podlehnete během velice krátké doby.

Více informací o projektu:

Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »