Na Korábě

Novinka Cena od: 3 399 913 Kč - Byty
32 - 151 m2Vytisknout Praha 8

Na Korábě

Developerský projekt Na Korábě je představitelem moderních prvků a osobitého vzhledu. Pod bytovým domem je podepsán uznávaný ateliér AULÍK FIŠER ARCHITEKTI, což je zpozorovatelné i na tom nejmenším detailu. Důraz je v tomto případě kladen na dostatečnou prosvětlenost vnitřních prostor, která je zároveň spjata s energetickou nenáročností. Objekt je nadstandardně zateplen a využito je i retence dešťové vody a závlahy.
Osmipodlažní objekt ukrývá až 30 bytových jednotek s dispozičním uspořádáním 1+kk až 5+kk. Ve větších bytech se nachází více sociálních zařízení, nechybí vestavěné skříně a další úložné prostory. Příjemné jsou terasy a lodžie, včetně přípravy na hliníkové venkovní žaluzie. Dokoupit lze sklepy a garážová stání.

Lokalita

Je to Praha 8 – Libeň, konkrétně ulice Na Korábě, kde se rozprostírá tento developerský projekt. Objekt s vlastní zahradou a dětským hřištěm poskytuje z pohledu situování skutečně nadstandardní zázemí. Jen několik kroků od komplexu je základní a mateřská škola nebo VŠ ekonomických studií. Nechybí knihovna, obchody, restaurace, ale také služebna policie a Nemocnice na Bulovce.
Okolo projektu Na Korábě je spousta zelených ploch. Typickým příkladem je Park Pod Korábem. Možností pohodlné relaxace a sportovních aktivit je tak více, než dost. K tomu si připočtěte ještě nedaleké tramvajové zastávky a pohodlný nájezd na hlavní dopravní spoje.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Na Korábě, 180 00, Praha 8 - Libeň
 • Cena od - do: 3 399 913 Kč - 8 595 657 Kč
 • Dispozice: 1+kk - 5+kk
 • Plocha od - do: 32 - 151 m2
 • Developer: Real-Treuhand Reality s.r.o.
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »