Na Hradisku

Oblíbené Cena od: 3 116 000 Kč - Byty

Na Hradisku

Bytový dům Na Hradisku je developerským projektem moderního vzhledu. Komplex o několika podlažích, s nímž se pojí především kvalitní a profesionální výstavba, komfort, precizní zpracování jednotlivých detailů a vynikající výhled z balkonů. To vše zahrnuto ve funkční budově, v jejímž přízemí je komerční prostor určený pro „večerku“.
V bytovém domě Na Hradisku se nachází celkem 22 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 4+kk, které jsou svým nápaditým rozvržením interiérů schopny uspokojit i náročnější rezidenty prahnoucí po originalitě. K domu náleží také venkovní parkovací stání v uzavřeném prostoru, do něhož mají přístup pouze majitelé bytových jednotek.

Lokalita

Bydlení v širším centru Olomouce. To je bytový projekt Na Hradisku, z něhož se můžete oddávat výhledu do zahrad Vojenské nemocnice. Okolí bytového komplexu je protnuto řadou míst se spoustou zeleně, jež poslouží hlavně ke každodenní relaxaci a odpočinku. Na své si však přijdete i z hlediska pohybových aktivit a občanské vybavenosti.
V pěší či krátké dojezdové vzdálenosti naleznete vše, co udělá vaše bydlení dlouhodobě spokojeným. Jmenovat lze určitě školy a školky, obchodní domy s nejrůznějším sortimentem, lékárnu, poštu, banky, restaurace, kavárny a mnohé další. Ochuzovat se nemusíte ani z pohledu vynikající dopravní dostupnosti.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Olomouc
 • Cena od: 3 116 000 Kč
 • Dispozice: 1+kk až po 4+kk
 • Plocha od: 92 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »