Mramorka – Na Štěpánce

Vyprodáno Cena od: 1 599 782 Kč - Byty
31 - 125 m2Vytisknout Praha 5

Mramorka – Na Štěpánce

Druhá etapa developerského projektu Na Štěpánce představuje luxusní bydlení v 10 řadových domech a 138 bytových jednotkách. To vše vzniká pod dohledem stavební společnosti Mramorka s.r.o. Z široké nabídky dispozičního členění od menších 1+kk až po velké 6+kk si vyberou jak singles či páry, tak ale i početnější a dvougenerační rodiny. K domům náleží krásné zahrady vhodné pro odpočinek po celodenní práci. Ovšem ani majitelé bytových jednotek nepřijdou zkrátka. Součástí každého bytu jsou prostory navíc v podobě předzahrádek nebo teras. Celý projekt je architektonicky propracován do nejmenších detailů a splňuje vše pro moderní a pohodlný život. K vysoce nadstandardnímu vybavení bytů i řadových domů je již jen třešničkou na dortu překrásný výhled na Prahu.

Lokalita

Stejně jako první, tak i druhá etapa projektu Na Štěpánce je vystavěna v městské části Praha 5 v lokalitě Slivenec. V okolí projektu se nachází několik oblíbených parků a přírodních krás, jako je Prokopského a Dalejského údolí, Radotínsko-Chuchelský háj či chráněná krajinná oblast Český kras. Samozřejmostí je v lokalitě plnohodnotná občanská vybavenost. Pro pohodlí dětí i rodičů nechybí mateřské a základní školy, pro vyřízení formalit jistě přijde vhod úřad či policejní stanice a pro odpočinek u dobrého jídla a pití je ve Slivenci otevřeno několik restaurací. Sportovci zas jistě ocení tenisovou halu a bazén se saunou. Krom dostatku obchodů se lze z lokality snadno vydat na nákup, za sportem či kulturou i do vedlejších lokalit. V centru Prahy jste do 30 minut a na nejbližší stanici metra linky B do 20 minut.

Více informací o projektu:

 • Adresa: U svahu, Praha 5 - Slivenec
 • Ceny od-do: 1 599 782 Kč - 5 316 929 Kč bez DPH
 • Dispozice: 1+kk až 4+kk
 • Plocha od-do: 31 - 125 m2
 • Developer: Mramorka s.r.o.
 • Stav projektu : Vyprodáno
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »