Nad Motolským Hájem II

Vyprodáno Cena od: 1 915 230 Kč - Byty
41 - 93 m2Vytisknout Praha 5

Nad Motolským Hájem 2

Druhá etapa developerského projektu Nad Motolským Hájem nabízí klidné a moderní bydlení v městské části Praha 5. Navazuje na první etapu projektu a bytové jednotky jsou opět dispozičně řešeny od 1+kk až po 4+kk. Celkem 152 bytů, které jsou rozvrženy do pěti čtyř až sedmi podlažních objektů, je vystavěno poblíž krásného okolí a zeleně. Samozřejmostí jsou také vlastní zahrádky, balkony či terasy, které zajistí dostatek soukromí. Vysoké standardní vybavení bytů pak už jen doplňují prostorné sklepní kóje a možnost dokoupení parkovacího místa. Pro náročnější klientelu není problém spojit i více bytových jednotek dohromady a vytvořit tak ojedinělé a prostorné bydlení.

Lokalita

V oblíbené lokalitě Praha 5 – Motol je vystavěn developerský projekt Nad Motolským Hájem. Tato klidná pražská část je vhodná, ať už pro rodiny s dětmi či pro každého, kdo se chce vyhnout ruchu města. Zároveň se do centra Prahy dostanete za pouhých 20 minut. Blízká obchodní centra, sportoviště či kavárny a restaurace zajistí veškerou občanskou vybavenost. Samozřejmostí jsou i mateřské a základní školy, lékařské ordinace, nemocnice a služby v podobě například banky či pošty. Poblíž se nachází přírodní park s řadou relaxačních zón pro dostatečný odpočinek a dětských hřišť pro vaše nejmenší. Pro milovníky golfu je také v lesoparku zrealizován golfový areál.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Ordovická, Praha 5
 • Ceny od-do: 1 915 230 - 5 576 644 Kč
 • Dispozice: 1+kk až 3+kk
 • Plocha od-do: 41 - 93 m2
Mapa

Podobné nemovitosti

Malý háj VI
Vyprodáno

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu… Více

1 817 770 Kč
  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »