Malý háj VI

Vyprodáno Cena od: 1 817 770 Kč - Byty
33 – 107 m2Vytisknout Praha 10

Malý háj VI

Využijte družstevního bydlení v rámci developerského projektu Malý háj VI. Ten připravila společnost FINEP společně s AHK ARCHITEKTI, s.r.o. V jedné několikapodlažní budově moderního vzhledu vzniklo celkem 43 bytových jednotek. Energetická třída B je zárukou nízkých provozních nákladů. Vedle stylové architektury si můžete užívat prostorných balkonů, lodžií a teras.
Nabízeno je dispoziční uspořádání 1+kk – 4+kk, které je spojeno s využitím každého volného místa a s vyšším standardem vybavení. K bezbariérovému vstupu náleží také podzemní a kryté parkovací stání. Podlahové plochy jednotlivých bytů v rámci projektu Malý háj VI mají velikost od 33 m2 do 107 m2.
Další etapy projektu Malý Háj:
Malý háj IV
Malý háj V

Lokalita

Poznejte lokalitu pražských Štěrbohol na vlastní kůži. Docilte životního klidu obklopeni přírodou a zelení. V těsné blízkosti developerského projektu se nachází park Hrušov, rybník Slatina a udržované cyklostezky. Vyrazit můžete například za tenisem, golfem nebo na in-line brusle. Relaxaci, odpočinek a pohybové aktivity v tomto směru doplňuje poměrně štědrá občanská vybavenost.
Tím nejhlavnějším zdrojem různých služeb a produktů bude určitě nákupní centrum Europark Štěrboholy. Dále je to hobby market, lékárna, mateřská a základní škola, restaurace, kavárny, pošta a mnohé další. Co nenaleznete na Praze 10, objevíte jinde. Po metropoli se lze rychle přesouvat díky městské hromadné dopravě.

Více informací o projektu:

 • Adresa: Kryšpínova, Praha 10 - Štěrboholy
 • Cena od - do: 1 817 770 Kč – 5 989 002 Kč
 • Aktuální ceník: Zobrazit ceník bytů
 • Dispozice: 1+kk – 4+kk
 • Plocha od - do: 33 – 107 m2
 • Developer: FINEP CZ
Mapa

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Poučení o ochraně osobních údajů

Podobné nemovitosti

  • Nejen 10 výhod pasivního domu

   Nejen 10 výhod pasivního domu

   Oblíbenost pasivních domů v České republice stále stoupá. Hlavním rozhodujícím faktorem pro stavbu pasivního domu je jeho nízká spotřeba tepla. Výhod však má pasivní dům mnohem více. Ovšem na druhou …Více »
  • Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rezervační smlouva na byt se bez rezervačního poplatku neobejde

   Rozhodnete-li se pro koupi bytu, jako první krok po vašem definitivním rozhodnutí by mělo být podepsání rezervační smlouvy na byt. Tu však nepodepisujte pod jakýmkoli nátlakem či v případě váhání. …Více »
  • BEXTE

   BEXTE

   Stavební společnost Bexte s.r.o. vznikla v roce 2007. Od té doby se aktivně věnuje činnostem spojeným s výstavbou či modernizací staveb libovolného typu. Jsou to především bytové jednotky, rodinné domy, ale …Více »
  • Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Pět bodů, které je nutné si uvědomit na začátku investice do nemovitosti

   Ještě před finanční krizí byla investice do nemovitosti lukrativním přivýdělkem. Nyní na koupi bytu jako investici horko těžko zbohatnete. Investice do nemovitostí a pozemků už není to, co bývaly. …Více »
  • IMPERA styl

   IMPERA styl

   Společnost IMPERA styl, a.s. je skupinou několika podnikatelských subjektů z oblasti výstavby rodinných a bytových domů. Specialisté, z nichž mnozí mají více, jak 20 let zkušeností, připravují komplexní obytná …Více »